Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Карта Бойових Дій України Сьогодні

  • Головна
  • Карта Бойових Дій України Сьогодні
Онлайн Карта Бойових Дій

Deep State Map не просто інструмент, це – ціла платформа, яка забезпечує оперативний доступ до відомостей про бойові дії в Україні, стаючи міцним мостом між суспільством та реальністю обстановкою на полы бою.

Використання технологій та методологій OSINT, компетентність та об’єктивність в аналізі даних, відкритість і доступність інформації для користувачів робить цей ресурс не просто мапою, а надійним інформаційним ресурсом, який підтримує глобальне спілкування та співпрацю.

“Deep State Map” наголошує на тому, що знання та інформація в контексті військових дій можуть стати ключовими в розумінні, аналізі та подоланні викликів, що виникають у сучасному світі, сповненому напруженності та нестабільності.

Позначки на карті Deep State та їх значення

Всі ми, певно, погодимося, що карта – це більше, ніж просто зображення територій. Це інструмент комунікації, механізм аналізу, та засіб передачі критично важливої інформації. Особливо це стає актуальним, коли мова йде про онлайн-карту бойових дій “Deep State”, де кожен символ, кожна позначка є важливим інформаційним носієм, визначаючим контекст та специфіку поточної ситуації.

Функції карти Deep State

З моменту свого створення і до сьогоднішнього дня, карта Deep State виявилася міцним інструментом аналітики та навігації на фоні Війни в Україні. Цей ресурс не лише відображає актуальні геополітичні процеси, а й активно інтегрує різноманітні функціональні можливості для глибшого розуміння ситуації на місцях подій.

Мапа пропонує користувачам деталізовані умовні позначення, які підкреслюють ключові аспекти територіальної контрольованості і рухів військових підрозділів. Варто відзначити, що окремі кольорові маркери із непересічною точністю ілюструють статус територій: від деокупованих і захоплених до тих, де ситуація потребує уточнення.

Значення маркерів

Крім того, використання стандартів НАТО для позначення підрозділів і об’єктів ворога, таких як штаби та аеродроми, забезпечує міжнародну узгодженість і зрозумілість відображеної інформації.

Значення кожного кольору та позначки на карті
  • Звільнено території – Звільнено території
  • Окуповані території – Окуповані території
  • Підрозділи Ворога – Підрозділи Ворога
  • Штаб Ворога – Штаб Ворога
  • Аеродром Ворога – Аеродром Ворога
  • Напрямки атак ворога – Напрямки атак ворога
  • Залізниця – Залізниця

Формати перегляду мапи, що включають стандартний, топографічний та супутниковий види, а також можливість переглядати точки пожеж за допомогою даних системи Firms NASA, відкривають широкі перспективи для аналітики і стратегічного планування.

Формати перегляду мапи

У комплексі з інноваційними функціями, такими як вимір дальності ураження артилерійських систем і математичне моделювання сили ядерного вибуху, карта набуває особливого значення для мілітарних аналітиків та стратегів.

Аспект роботи з данними, зокрема, співпраця з автоматизованою системою Griselda, надає можливість відображення адаптованих даних щодо концентрації чисельності ворога і точність відображення фронтової лінії, що є критично важливим у контексті оперативного реагування та стратегічного планування.

Вбудовані інструменти для вимірювання відстаней і площ, а також можливість моніторингу радіаційного фону за допомогою партнерства з SaveDnipro, підкреслюють багатогранність та комплексний підхід до відображення найбільш актуальної інформації.

Історія створення карти Deep State

Історія DeepState розпочалася в березні 2020 року, коли весь світ захопив карантин через пандемію Covid-19. Та якщо хтось очікував, що цей канал буде лише про здоров’я, той помилився.

DeepStateUA насправді з’явився на світле у період, коли глобальна політична арена переживала справжній резонанс. Війна в Сирії, гучні протести BLM в США, військові дії в Малі – все це стало основою для регулярних публікацій на каналі.

Але особлива увага була приділена Другій карабахській війні. Швидкий та об’єктивний аналіз військової ситуації привернув до каналу сотні нових підписників, численне активне аудиторії якого швидко перевищило кілька тисяч читачів.

З поглибленням геополітичних напружень зимою 2021/22 років, коли очі всього світу були прикуті до стягування російських військ біля кордонів, команда DeepStateUA не могла стояти осторонь. Вони активно відстежували, аналізували та ідентифікували рухи військової техніки. І, коли історія зробила свій крутий поворот у лютому 2022 року, кількість підписників каналу стрімко зросла, перевищивши 10 000.

Ця динамічна та професійна робота команди сприяла створенню карти бойових дій Deep State. Інтерактивний ресурс, який дозволяє в реальному часі спостерігати за розвитком подій, виявився неоціненним інструментом для всіх, хто слідкує за міжнародною ситуацією.

Отже, завдяки постійному зростанню інтересу аудиторії та відповідному відгуку на актуальні події, ми маємо такий важливий ресурс, як карта Deep State, який безперервно підтримується та оновлюється.