Як Увійти В Особистий Кабінет Пенсійного Фонду

Як зайти в особистий кабінет пенсійного фонду

Пенсійний фонд – це установа, яка забезпечує належні виплати пенсійних внесків та соціальних виплат громадянам, які мають право на ці пільги. Для зручності користувачів, Пенсійний фонд має особистий кабінет на своєму сайті, який дозволяє швидко та зручно отримати інформацію про своє пенсійне накопичення, виплати та інші соціальні виплати.

Як зайти в особистий кабінет пенсійного фонду

є кілька доступних методів для клієнтів, а саме:

 • За допомогою КЕП (Кваліфікований електронний підпис);
 • За токеном;
 • Дія.Підпис;
 • ID.GOV.UA;
 • За ЕПП (Електронне пенсійне посвідчення);
 • За логіном.

Це всі методи які ви маєте знати, однак давайте розберемося спочатку як зареєструватися в особистому кабінеті пенсійного фонду, якщо Вам це необхідно.

Реєстрація в особистому кабінеті Пенсійного фонду

Щоб зареєструватися в особистому кабінеті Пенсійного фонду, необхідно мати ідентифікаційний номер (ІНН) та номер особистого рахунку у Пенсійному фонді. Якщо ви ще не маєте ІНН, його можна отримати в органах Державної фіскальної служби. Якщо у вас вже є ІНН, але ви не знаєте номер свого особистого рахунку у Пенсійному фонді, ви можете дізнатися його в будь-якому відділенні Пенсійного фонду.

Після отримання необхідної інформації, потрібно перейти на сайт Пенсійного фонду та натиснути на кнопку “Увійти до особистого кабінету”. Далі ви будете перенаправлені на сторінку реєстрації, де вам потрібно буде ввести свій ІНН, номер особистого рахунку та створити пароль. Нижче ми докладно описали процес реїстрації.

Для реєстрації в особистому кабінеті Пенсійного фонду України необхідно виконати наступні кроки:

 1. Відкрийте офіційний сайт Пенсійного фонду України – https://www.pfu.gov.ua/.
 2. У верхньому правому куті сторінки знайдіть кнопку “Особистий кабінет” та натисніть на неї.
 3. Відкриється сторінка входу до особистого кабінету. На цій сторінці знайдіть кнопку “Зареєструватися” та натисніть на неї.
 4. На новій сторінці слід ввести свій ІНН (ідентифікаційний номер платника податків) та дату народження.
 5. Після введення інформації натисніть на кнопку “Далі“.
 6. Далі вам потрібно буде ввести свої контактні дані, такі як електронна пошта та мобільний номер телефону.
 7. Після введення контактних даних, на вказаний електронний адрес ви отримаєте лист з підтвердженням реєстрації в особистому кабінеті Пенсійного фонду. У листі буде посилання на сторінку, на якій потрібно ввести пароль для входу до кабінету.
 8. Після введення пароля ви зможете увійти в особистий кабінет та перевірити свої пенсійні внески, заяви, розмір пенсії та скористатися іншими функціями кабінету.

Важливо пам’ятати, що під час реєстрації у кабінеті необхідно вказувати правдиві дані та контакти, оскільки це допоможе уникнути проблем зі входом до кабінету у майбутньому. Також рекомендується використовувати надійні паролі та не допускати доступу до кабінету зі сторонніх пристроїв.

Якщо виникли проблеми з реєстрацією в особистому кабінеті Пенсійного фонду, можна звернутися до контактного центру Пенсійного фонду за номером телефону – 0800 507 309.

Після успішної реєстрації в особистому кабінеті, не забувайте вчасно оновлювати свої контактні дані, якщо вони змінилися, а також регулярно перевіряти інформацію про свої пенсійні внески та розмір пенсії.

Вхід в пенсійний фонд (ПФУ особистий кабінет)

Отримати доступ до особистого кабінету Пенсійного фонду можна лише з власного комп’ютера або мобільного пристрою, підключеного до Інтернету давайте розглянемо кроки, щоб увійти в особистий кабінет.

Для входу до кабінету ПФУ необхідно виконати декілька кроків:

 1. Відкрийте офіційний сайт Пенсійного фонду України – https://www.pfu.gov.ua/.
 2. У верхньому правому куті сторінки знайдіть кнопку “Вхід” та натисніть на неї.
 3. Відкриється сторінка входу до особистого кабінету. На цій сторінці знайдіть форму входу, в якій потрібно ввести ваш ІНН та пароль.
 4. Після введення інформації натисніть на кнопку “Увійти”.
 5. Якщо ви ввели коректні дані, ви побачите особистий кабінет Пенсійного фонду. Тут ви зможете перевірити розмір своєї пенсії, перевірити, які внески здійснені на ваш рахунок, подати заяву на отримання пенсії або зміни розміру пенсії, а також скористатися іншими функціями кабінету.

Ви можете використати інші методи для входу які ми опишемо далі.

Як увійти в особистий кабінет пенсійного фонду через дію

Як увійти в особистий кабінет пенсійного фонду через дію

Щоб увійти в особистий кабінет Пенсійного фонду через дію, вам знадобиться доступ до Інтернету та електронної пошти. Ось кілька кроків, які вам потрібно буде виконати:

 1. Відкрийте веб-браузер на вашому комп’ютері або мобільному пристрої.
 2. У рядку адреси введіть офіційний веб-сайт Пенсійного фонду України (https://www.pfu.gov.ua/).
 3. На головній сторінці ви знайдете розділ “Електронні послуги” або “Особистий кабінет“. Клацніть на нього.
 4. Відкриється нова сторінка з інформацією про вхід до особистого кабінету. Зазвичай тут є кнопка “Увійти” або “Вхід“.
 5. Натисніть на кнопку “Увійти” і вас буде перенаправлено на сторінку входу до особистого кабінету.
 6. На цій сторінці вам потрібно знайти кнопку “Дія.Підпис” і натиснути на неї, далі потрібно натисну ти на кнопку зниу “Отримати код для входу” після чого вас буде перенаправлено в додаток “Дія” де необхідно підтвердити ваш вхід.

Як увійти в особистий кабінет пенсійного фонду якщо забув пароль

Якщо ви забули свій пароль, на сторінці входу до кабінету є можливість відновити пароль, натиснувши на посилання “Забули пароль?”. Далі слід дотримуватися інструкцій на сторінці для відновлення доступу до свого облікового запису.

Ми підготували для вас коротку інструкцію, вам необхідно здійснити наступні кроки:

 1. Відкрийте веб-сайт Пенсійного фонду України.
 2. Знайдіть на головній сторінці посилання або кнопку, яка веде до авторизації в особистому кабінеті.
 3. Під кнопкою входу ви знайдете посилання “Забули пароль?” або подібну інформацію. Клацніть на це посилання.
 4. Вам буде запропоновано ввести інформацію для відновлення пароля. Це може бути ваш номер телефону або електронна пошта, яку ви вказували при реєстрації.
 5. Введіть необхідну інформацію і надішліть запит на відновлення пароля.
 6. Перевірте свою електронну пошту або отримайте повідомлення з кодом відновлення пароля на свій номер телефону.
 7. Введіть отриманий код на веб-сайті Пенсійного фонду.
 8. Після цього вам буде запропоновано створити новий пароль для вашого особистого кабінету. Придумайте новий пароль і підтвердіть його.

Якщо ви правильно виконали всі ці кроки, ви зможете увійти в свій особистий кабінет з новим паролем.

Важливо пам’ятати, що доступ до особистого кабінету має бути збереженим в таємниці, тому рекомендується використовувати надійні паролі та не допускати доступу до кабінету потрібно буде ввести свій ІНН та пароль, який було створено під час реєстрації ❗❗❗

Вадим Зубчинський

Функціонал особистого кабінету Пенсійного фонду

У особистому кабінеті Пенсійного фонду користувач може отримати доступ до різноманітної інформації. Зокрема, ви можете перевірити розмір своєї пенсії, взнати, які внески здійснені на ваш рахунок, а також перевірити наявність інших соціальних пільг.

Також, у особистому кабінеті можна подати заяву на отримання пенсії або зміни розміру пенсії, звернутися за консультацією до фахівців Пенсійного фонду, а також взяти участь в різних програмах та акціях.

Список кращих 10 функцій особистого кабінету ПФУ

Особистий кабінет Пенсійного фонду надає широкий функціонал для зручного взаємодії з пенсійною системою. Ось деякі функції які нам найчастіше згадували респонденти під час нашого опитування в соціальних мережах, які доступні в особистому кабінеті:

 1. Інформація про пенсійні внески: Ви можете переглянути історію своїх пенсійних внесків, включаючи дати сплати, суми внесків та іншу відповідну інформацію.
 2. Стан особового рахунку: У вас є можливість переглянути поточний стан вашого особового пенсійного рахунку. Це включає інформацію про нараховану пенсію, виплати, рух коштів і т.д.
 3. Заяви та звернення: Ви можете подавати заяви та звернення до Пенсійного фонду через особистий кабінет. Це можуть бути заяви на отримання пенсії, зміну персональних даних, запити на отримання інформації тощо.
 4. Електронні послуги: Особистий кабінет надає доступ до різних електронних послуг, наприклад, можливість завантаження та друку різних документів, отримання інформації про законодавство з питань пенсій, виконання розрахунків тощо.
 5. Контакти та консультації: Ви можете знайти контактну інформацію служби підтримки Пенсійного фонду та звернутися за консультацією або допомогою щодо будь-яких питань, пов’язаних з пенсійною системою.
 6. Звільнення від сплати внесків: В особистому кабінеті ви можете подати заяву на звільнення від сплати пенсійних внесків, якщо ви маєте право на таке пільгове обслуговування.
 7. Зміна персональних даних: Ви можете вносити зміни до своїх персональних даних, таких як адреса проживання, номер телефону, електронна пошта і т.д. Це дозволяє підтримувати актуальну інформацію у вашому особовому обліку.
 8. Електронні повідомлення: Ви можете підписатися на отримання електронних повідомлень від Пенсійного фонду, які містять важливу інформацію про пенсійні виплати, зміни у законодавстві тощо. Це дозволяє бути завжди в курсі останніх оновлень.
 9. Калькулятор пенсії: У деяких особистих кабінетах може бути доступний калькулятор пенсії. Ви можете скористатися цим інструментом для розрахунку очікуваної величини пенсії залежно від вашого трудового стажу, заробітку і інших факторів.
 10. Подання скарг та звернень: Якщо виникають ситуації, які вимагають вашої скарги або звернення, ви можете використовувати особистий кабінет для подання цих документів та взаємодії з Пенсійним фондом у справах, пов’язаних з вашою пенсією.

Також вам може бути цікава наша статья 5 продуктів, які викликають стрес і тривогу

Висновок

Отже, особистий кабінет Пенсійного фонду – це зручний та простий спосіб отримання інформації про свої пенсійні виплати та соціальні пільги. Щоб зареєструватися в особистому кабінеті, необхідно мати ІНН та номер особистого рахунку у Пенсійному фонді, які можна дізнатися у відповідних організаціях, а бо ви можете використати будь який інший спосіб реєстраії та входу і просто слідувати інструкціям на екрані вашого девайсу. Після реєстрації в особистому кабінеті Ви може отримати доступ до різноманітної інформації та подати заяви на отримання пенсії та інші соціальні пільги. Маємо надію що ми допомогли Вам швидко та зручно розібратися у особистому кабінеті ПФУ.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.