Де можна отримати картку Монобанку

Де можна отримати картку монобанку

Банки стають все більш цифровими і зручними у нашому сучасному житті. Один з популярних банків, що пропонує сучасні фінансові рішення, – Монобанк. Якщо ви зацікавлені у відкритті карти Монобанку, ви потрапили за адресою! У цій статті я детально розповім вам, як відкрити карту Монобанку і почати користуватися її перевагами, так я особисто протестував та пройшов регістрацію і розкажу які документи необхідні для отримання карти монобанк за 3 хвилини.

1. Завантажте додаток Монобанку

Ви можите завантажити додаток, або перейти на сайт Монобанку :

Реєстрація в Монобанк
  • ✅ реєстрація з 14 років;
  • ✅ Оформлення не встаючи з дивану;
  • ✅ Безкоштовна покупка частинами;
  • ✅ Без прихованих комісій.

Першим кроком до відкриття карти Монобанку є завантаження додатка Монобанку на ваш смартфон. Додаток доступний для пристроїв на операційних системах Android та iOS. Просто відкрийте Google Play Store або App Store, знайдіть додаток Монобанку і встановіть його на свій пристрій.

2. Реєстрація в додатку

Номер телефону

Після успішного встановлення додатка Монобанку на вашому пристрої, відкрийте його і натисніть кнопку “Реєстрація”. Вам буде запропоновано вказати ваш номер мобільного телефону. Введіть ваш номер і слідуйте інструкціям на екрані для завершення реєстрації. Після завершення реєстрації вам буде присвоєно унікальний ідентифікатор Монобанку.

3. Підтвердження особи

Підтвердити особу у монобанку

Підтвердити особу у монобанку можна 4 способами:

  1. Через додаток “Дія” (я вибрав цей варіанта)
  2. За паспортом старого зразка
  3. Пластикова id-картка
  4. Закордонний паспорт

Також додаток запропонує вам зробити селфі, щоб дійсно підтвердити, що паспорт, або інший документ Ваш, а не когось іншого.

4. Замовлення карти

Замовлення пластикової карти монобанк
Випуск карти монобанку

Після реєстрації вам потрібно буде замовити карту Монобанку. У додатку виберіть потрібну вам карту і виберіть опцію “Випустити пластикову карту”. Вам також будуть запропоновані різні варіанти карт Монобанку, наприклад, дебетова карта або карта з кешбеком. Виберіть підходящу вам опцію і випустіть декілька карт якщо це необхідно.

5. Очікуйте доставку карти

Після підтвердження особистості залишається лише зачекати доставку вашої карти Монобанку. Зазвичай доставка займає кілька днів, я отримав свою картку через 4 дня, але зараз же воєнний час, так що думаю це швидко. Ви можете відстежувати статус доставки в додатку Монобанку. Як тільки карта буде доставлена, вам потрібно буде активувати її в додатку.

Доставлена карта

При отриманні я виявив, що карта була надійно запакована, а одразу в упаковці була інструкція по активації, а також круті наліпки.

6. Активація карти

Після отримання вашої карти Монобанку вам потрібно буде активувати її в додатку. Слідуйте інструкціям для активації карти, які будуть представлені в додатку, а саме вам потрібно буде сфотографувати (просканувати) свою картку за допомогою додатку, а також встановити PIN код. Після активації ваша карта буде готова до використання.

Висновок

Відкриття карти Монобанку – як показує практика це простий і зручний процес. За допомогою додатка Монобанку ви можете замовити карту, заповнити необхідні дані, підтвердити особистість та активувати карту всього за кілька простих кроків. Користуючись карткою Монобанку, ви отримуєте доступ до широкого спектру банківських послуг та зручностей, які надає Монобанк. Одним із переваг монобанку є те що ви можете відкрити кредитний ліміт навіть якщо у вас ще немає пластикової картки, але якщо у вас погана кредитна історія то не факт що ви отримаєте кредит.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *