Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Де дають кредит з поганою кредитною історією: можливі варіанти

Чер 11, 2023
Де Дають Кредит з Поганою Кредитною Історією 💵

Багатьом людям з поганою кредитною історією може здатися, що отримати кредит є неможливою мрією. Однак, не все так безнадійно, існують компанії та організації, які пропонують фінансову допомогу навіть тим, хто має невдачі у своїй кредитній історії. У даній статті ми розглянемо деякі можливості отримання кредиту з поганою кредитною історією та всі всі нові кредити з поганою історією які ви можете знайти на просторах інтернету.

Мікрофінансові установи

Одним із варіантів для отримання кредиту з поганою кредитною історією – звернутися до мікрофінансових установ. Ці установи спеціалізуються на наданні фінансової допомоги малому бізнесу та людям, які мають обмежений доступ до кредитних послуг. Вони можуть бути більш гнучкими та розуміючими до особистих обставин клієнтів, у тому числі до поганої кредитної історії.

Незважаючи на погану кредитну історію, є кілька мікрофінансових організацій (МФО) в Україні, які можуть бути готові розглянути вашу заявку на кредит. Ось наші партнерські МФО, які ми протестували та ми думаємо Вам варто розглянути:

Взяти Кредит Онлайн на Картку
 • ✅ Надійність
 • ✅ Зручність
 • ✅ Швидкість – гроші за 20 хвилин
 • ❌ До 20 000 грн
 • ❌ 1 кредит до 6 тис. грн.
Кредит онлайн нові МФО
 • ✅ 1 кредит – 0,01%
 • ✅ Без застви
 • ✅ Без офіційного працевлаштування
 • ❌До 14000 грн.
 • ❌1 кредит до 6 тис. грн.
Кредит онлайн без посередників
 • ✅ Під 0,01%
 • ✅ 96% ймовірність схвалення
 • ✅ Сервіс працює 24/7
 • ❌ 1 кредит до 20 000
 • ❌ До 30 днів
Кредит до 300 днів
 • ✅ 100% онлайн-процес
 • ✅ Оформлення протягом 8 хвилин
 • ✅ Відсутність Прихованих Комісій
 • ❌ 1 кредит до 15 000 грн
Нові онлайн кредити
 • ✅ До 365 днів
 • ✅ Знижкаа 25% на повторний кредит по промокоду B759 (до 30.06.23)
 • ✅ Кредитування 24/7
 • ❌ 1 кредит до 15 000 грн
Онлайн кредит на карту 2023
 • ✅ Прості та прозорі умови кредиту
 • ✅ Кредитування 24/7
 • ❌ Повторний кредит під 1,99%

Важливо зазначити, що при отриманні кредиту з поганою кредитною історією, розраховуйте на те, що умови можуть бути більш обмеженими, а процентна ставка може бути вищою. Перед підписанням будь-яких угод, уважно ознайомтеся з умовами та обов’язково читайте дрібний шрифт❗❗❗

Вадим Зубчинський

Онлайн-кредитори

За останні роки виникло багато онлайн-кредиторів, які пропонують швидкі та зручні кредитні послуги. Деякі з цих компаній спеціалізуються на наданні кредитів людям з поганою кредитною історією. Вони використовують різні алгоритми та критерії для оцінки платоспроможності клієнта, що дозволяє збільшити шанси на отримання кредиту. Перед зверненням до онлайн-кредитора обов’язково ознайомтеся з умовами та репутацією компанії.

Кредитні спілки

Кредитні спілки можуть бути одним з найкращих варіантів для тих, хто шукає кредит з поганою кредитною історією. Кредитні спілки – це некомерційні організації, які надають фінансові послуги своїм членам. Вони часто володіють більш гнучкими кредитними політиками, ніж банки, і звертають увагу на платоспроможність клієнта, а не лише на його кредитну історію. Зверніться до місцевої кредитної спілки, щоб дізнатися про умови отримання кредиту.

Застава або поручительство

Ще один спосіб отримати кредит з поганою кредитною історією – звернутися до банку або кредитора з пропозицією про заставу або поручительство. Застосування цих засобів може зробити вас менш ризикованою позицією для кредитора, що збільшує шанси на отримання кредиту. Застосування застави означає надання цінного майна, такого як нерухомість або автомобіль, в якості забезпечення позики. Поручительство вимагає, щоб інша особа з позитивною кредитною історією гарантувала вашу здатність повернути позику.

Ризики

Отримання кредиту з поганою кредитною історією пов’язане з певними ризиками, які варто враховувати перед прийняттям рішення. Ось декілька ризиків, з якими можна зіткнутися:

 1. Висока процентна ставка: Кредитори, які готові надати кредит з поганою кредитною історією, зазвичай встановлюють вищі процентні ставки. Це зроблено для компенсації ризику, пов’язаного з видачею кредиту особам з проблемною кредитною історією. Результатом може бути вищий загальний витрати на позику.
 2. Обмежені умови: Кредитори можуть накладати обмеження на суму кредиту, строк погашення та інші умови, залежно від вашої кредитної історії. Це може вплинути на вашу здатність отримати необхідну суму грошей або забезпечити комфортний графік погашення.
 3. Подальше погіршення кредитної історії: Якщо ви не виконуєте свої зобов’язання з погашення кредиту вчасно, це може призвести до подальшого погіршення вашої кредитної історії. Це може ускладнити отримання кредитів у майбутньому та призвести до більших фінансових проблем.
 4. Ризик шахрайства: У сфері кредитування з поганою кредитною історією існує ризик натрапити на недобросовісних кредиторів або шахраїв, які можуть намагатися скористатися вашою вразливістю. Перед співпрацею з будь-якою МФО чи кредитором, ретельно перевірте їхню репутацію та умови угоди.

Перед прийняттям рішення про отримання кредиту з поганою кредитною історією розгляньте всі ці ризики і обережно оцініть свою здатність погасити зобов’язання. Розгляньте альтернативні варіанти, такі як поліпшення кредитної історії або залучення поручителя, які можуть зменшити ризики та полегшити отримання кредиту в майбутньому.

Поради

Якщо ви розглядаєте можливість отримання кредиту з поганою кредитною історією, ось кілька порад, які можуть бути корисними:

 1. Вивчайте ринок та зіставляйте пропозиції: Перед тим як обрати конкретну МФО чи кредитора, ретельно досліджуйте ринок і порівнюйте умови кредитування. Зверніть увагу на процентні ставки, вимоги до документів, строк погашення та інші важливі параметри.
 2. Ретельно ознайомтеся з умовами та контрактом: Перед підписанням будь-яких угод, уважно читайте договір та ознайомтесь з умовами кредиту. Ви повинні чітко розуміти свої зобов’язання та наслідки в разі невиконання.
 3. Будьте своєчасними зі зобов’язаннями: Якщо ви отримали кредит, вкладайте всі зусилля в своєчасне погашення зобов’язання. Це допоможе зберегти вашу кредитну репутацію та покращити вашу кредитну історію у майбутньому.
 4. Розробіть фінансовий план: Перед отриманням кредиту важливо ретельно оцінити свої фінансові можливості. Створіть бюджет та розробіть план погашення кредиту. Пам’ятайте, що своєчасні платежі є ключовим чинником в поліпшенні вашої кредитної історії.
 5. Розгляньте альтернативні варіанти: Поміж кредиту з поганою кредитною історією, розгляньте інші альтернативи. Можливо, залучення поручителя або поліпшення кредитної історії можуть допомогти вам отримати кращі умови кредитування у майбутньому.

Важливо бути обачним та ретельно аналізувати свої можливості перед отриманням кредиту з поганою кредитною історією. Користуючись цими порадами, ви можете зробити краще рішення та забезпечити фінансову стабільність.

Цікава стаття для Вас – Як заробити гроші в інтернеті у 2023 році

Вадим Зубчинський

Висновки

Хоча отримання кредиту з поганою кредитною історією може бути викликом, існують різні варіанти, які варто розглянути. Кредитні спілки, мікрофінансові установи, онлайн-кредитори та можливість надати заставу або поручительство – це лише деякі з них. Зверніться до фахівців у цих сферах, порівняйте умови та знайдіть найкращий варіант, що відповідає вашим потребам. Пам’ятайте, що покращення фінансової ситуації та відповідальне поводження з кредитами можуть допомогти вам покращити кредитну історію в майбутньому.