Гіперпігментація у зрілому віці: як позбутися

Гіперпігментація у зрілому віці: як позбутися

Гіперпігментація – надмірне забарвлення шкіри, коли деякі її ділянки стають темнішими. Вони можуть виникнути абсолютно в будь-якому віці, але у похилому віці ця особливість виражається більше та потребує особливого підходу. Антивікова сироватка від пігментних плям бренду Vichy має комплексну дію та забезпечує ефективний догляд за шкірою.

Бажано також знати про причини виникнення гіперпігментації у зрілому віці, бо вона може сигналізувати про проблеми зі здоров’ям. Це допоможе зрозуміти, яку саме дерматокосметику підібрати, щоб коригувати стан шкіри та запобігти поглибленню проблеми.

Причини виникнення

Можливими причинами виникнення гіперпігментації у зрілому віці є такі:

  • сонячні ураження. У дорослому віці накопичені наслідки дії ультрафіолетового випромінювання можуть викликати гіперпігментацію. Подальше засмагання на сонці сприятиме більшому виробленню меланіну, що призведе до потемніння вже існуючих плям;
  • гормональні зміни. Зрілість жінки завжди пов’язана з ними через менопаузу. Зміна рівня естрогену впливає на роботу меланоцитів, що призводить до гіперпігментації;
  • постзапальні зміни. Пошкодження шкіри внаслідок подразнень, опіків, висипань або інших уражень може призвести до гіперпігментації в процесі відновлення;
  • спадкові чинники;
  • прийом деяких ліків, якщо гіперпігментація є побічним ефектом їх дії.

Викликати гіперпігментацію також можуть захворювання шкіри, такі як: мелазма, інфекції, хронічні дерматити.

Допомога від Vichy

Міжнародний бренд Vichy представляє антивікову сироватку комплексної дії Lifactiv Specialist В3. Вона чинить такий вплив на шкіру:

  1. Сприяє скороченню вироблення меланіну на епідермальному рівні.
  2. Відлущує відмерлі клітини на поверхні шкіри для ефекту пілінгу видимих пігментних плям.

Результат – блиск та рівномірний тон шкіри обличчя. Сироватка пройшла всі необхідні дерматологічні тести, тому дасть результат навіть на чутливому покриві. Vichy також пропонує ефективний догляд за волоссям, шкірою тіла, сонцезахисні засоби та продукти для макіяжу.

Для догляду за гіперпігментацією і покращення стану шкіри у зрілому віці важливо наносити сонцезахисний крем, приділити увагу гормональним змінам та використовувати спеціальні засоби для вирівнювання тону.

Кірова Єва

Кірова Єва