Літній мейкап якому не зашкодить спека з професійними кісточками для макіяжу від WOBS

Професійні кисті для макіяжу

У літню пору питання стійкості мейкапу стає особливо актуальним. І саме в спекотні дні варто приділити особливу увагу кожному етапу макіяжу та косметичним засобам, які при цьому використовуються. У цій статті ми розглянемо, який базовий мейкап слід робити у спекотну пору та які кісточки для косметики допоможуть вам зберегти образ бездоганним протягом дня.

Пензлики для макіяжу від ВоБс – найкращі б’юті-інструменти для створення стійкого та привабливого літнього мейкапу

Професійні кисті для макіяжу від WOBS

Для створення легкого та ефектного літнього образу варто дотримуватись кількох простих кроків та знати, які купити професійні кисті для макіяжу:

  • Підготовка. Після очищення та зволоження шкіри варто нанести легкий сонцезахисний крем з SPF. Для цього краще використовувати професійні кісточки для макіяжу, до прикладу, модель W5604. Виконана з високоякісного силікону, вона допоможе вам розподілити засіб легким, рівним шаром.
  • Основа. Тут головний секрет – легкість та невагомість рухів. І на цьому етапі вам у пригоді стануть синтетичні пензлики для макіяжу. Наприклад, кісточка W3239, що має плоску, заокруглену форму, яка дозволяє опрацювати найделікатніші ділянки та нанести основу тонким шаром. 
  • Пудра та рум’яна. Зафіксувати основу та зберегти свіжість мейкапу допоможе мінеральна пудра та розсипчасті рум’яна. Для їх нанесення найкраще підійдуть пензлі для макіяжу з натурального ворсу. Як варіант, для пудри можна обрати модель W5120 з ворсу кози, яка завдяки пухнастому та об’ємному пучку забезпечить рівномірне нанесення засобу без перевантаження шкіри. А для рум’ян краще використати плоскі кісточки для косметики зі скошеним краєм. Наприклад, пензлик W3118, за допомогою якого ви зможете додати вилицям свіжості та природного рум’янцю.
  • Очі. Віддайте перевагу тіням рідкої або кремової текстури, які не бояться спеки. Для їх нанесення краще кісточки для макіяжу купити з синтетичним наповненням. Як приклад, пензель W3205 плоскої форми, який делікатно розподіляє продукт у важкодоступних вигинах та допомагає створити плавні переходи кольорів. 
  • Губи. Тут все просто. Якщо помаду, то найстійкішу. Якщо блиск, то на злегка припудрені губи. Для їх нанесення можна купити недорого кісточки Вобс з синтетичного таклону. В лінійці ВоБс мейкап кісточки можна обрати як для контуру, так і для делікатної розтушовки. А можна придбати пензлик W3238, який здатен впоратись з обома завданнями одночасно, створюючи виразний контур губ та розтушовуючи помаду у кожній складці.

Все, що вам потрібно для створення легкого та стійкого макіяжу – дотримуватись цих порад і замовити пензлі wobs для мейкапу, які допоможуть вам зробити образ, що буде неперевершеним навіть у найспекотніші дні.

Купити макіяжні кісточки в ВоБс, щоб виглядати неперевершеною навіть у літню спеку

Український виробник пензлів WoBs виготовляє професійні кісточки для мейкапу за доступною ціною, використовуючи найкращі матеріали. Вони допомагають рівномірно наносити косметичні продукти та фіксувати їх, не викликаючи подразнень навіть на чутливій шкірі. На сайті wobs.ua ви можете не тільки купити макіяжні кісточки для створення ефектного мейкапу, а й за допомогою інформативного блогу від ВоБс дізнатись більше про особливості нанесення різних продуктів, вибору пензликів та засобів догляду за ними.

Кірова Єва

Кірова Єва