Мистецтво створення квіткових композицій: поради від флористів

Квіткові композиції

Красою квітів люди захоплювалися за всіх часів. Ще у Стародавній Греції ними прикрашали житло, а першими флористами вважалися греки. Сьогодні складання букетів є справжнім мистецтвом, і в ньому розуміються майстри з доставки квітів u-f-l.net, пропонуючи будь-які тематичні сюжети. Красива композиція здатна вразити, порадувати, допоможе проявити свої почуття чи турботу про близьку людину.

Флористика постійно розвивається, змінюються тренди, з’являються нові напрямки, рішення, матеріали, сорти. Майстрам потрібно постійно відстежувати тенденції, навчатися новим, підлаштовуватись під сучасні запити. Як створюються ідеальні букети, що потрібно знати про поєднання кольорів та сортів, які сучасні методи використовуються у флористиці — про все дізнаєтесь у статті.

Ази флористики — базові засади створення композиції

Флористика — ціла наука, яка має власні певні правила. За твердженнями фахівців, важливо дотримуватися таких вимог при складанні букета:

  • збалансованість — верхня і нижня частини повинні виглядати органічно, з дотриманням пропорцій;
  • наявність центрального елемента — він стає акцентом композиції, привертає до себе увагу;
  • динаміка — для надання букету енергії та руху, використовуються різні форми та кольори;
  • колірний спектр — важлива складова, що задає тон усієї композиції, залежно від заходу та події.

Флористи використовують найрізноманітніші матеріали: губки, дроти, пробірки, тейп-стрічки, за допомогою яких букет стає більш стійким, міцним і довше зберігає свіжість.

Сучасні тренди у флористиці

Сьогодні популярні ретро-букети. Вінтажні композиції з акцентом на ніжність, пастельні тони, романтику, підкорюють серця. Вони часто складаються зі старовинних сортів, виконуються у витонченій формі та прикрашаються деяким додатковим декором. Але це не все, чим тішать професійні флористи сучасних покупців. У тренді також:

  • тропічні варіанти — яскраві, соковиті, насичені фарбами букети допоможуть показати пристрасть, розставити потрібні акценти на заході;
  • екобукети — цей світовий тренд торкнувся флористики, майстри створюють композиції із сезонних квітів, обирають натуральні матеріали.

Квіти здатні не просто подарувати радість, а й прикрасити будь-яку подію, задати настрій, розставити акценти. Кожен букет має власну тематику, відображає фантазію майстра.

Кірова Єва

Кірова Єва