Найважливіший лікар для перевірки здоров’я – уролог або гінеколог

Найважливіший лікар для перевірки здоров’я – уролог або гінеколог

Щоб вчасно відчути початок розвитку певної проблеми в середині організму, важливо усвідомлено ставитися до свого здоров’я та не прислухатися до свого настрою та тіла, які ніколи не брешуть. Проте є такі хвороби, які дуже важко розпізнати без належної підготовки. Переважно це хвороби сечостатевої системи, які можуть проходити без симптомів. Уролог Львів https://rodyna-medical.com.ua/project/konsultacziya-urologa-u-lvovi/ за посиланням надасть вам якісні послуги та зможе влучно діагностувати проблему у приватній клініці.

Чому саме уролог

Лікар, що займається захворюваннями інтимної системи у чоловіків – це уролог. А у жінок – гінеколог. Другим треба взяти собі як за чітке правило – відвідувати цього лікаря принаймні один раз на рік. А тим, хто живе активним половим життям, пару разів на рік. Щоб відповісти, чому саме цей лікар є найважливішим для нас, можна всього-на-всього розглянути ту небезпеку, яку несуть для нашого тіла та розуму статеві захворювання, якщо їх не помітити вчасно та не почати лікування:

  • Деякі ЗПСШ можуть привести до серйозних захворювань, таких як ВІЛ/СНІД, гонорея, сифіліс та інших інфекцій та патологій, які будуть впливати на загальний стан психологічного та фізичного здоров’я. Вони здатні суттєво змінити життя людини у гіршу сторону та назавжди зламати його.
  • Недбале ставлення до захворювання, що як раз зумовлено відмовою його лікування та діагностики, може призвести до широкого поширення інфекції серед сексуальних партнерів, що збільшує ризик інфікування та епідемій. Таке недбале ставлення до свого здоров’я та інших людей, може не тільки зробити шкоду здоров’ю, але й зруйнувати життя людям та не дати змогу продовжувати рід та розвивати наступні покоління дітей.
  • Невимогливість до стерильності, що викликається такими захворюваннями, як гонорея або хламідіоз, можуть привести до безпліддя жінок. Вони призводять до ускладнень виведення шкідливих бактерій через сечостатеву систему.
  • Через незнання про захворювання, мати може передавати хворобу своїй дитині. Деякі ЗПСШ, такі як ВІЛ або герпес, мають змогу передаватися плоду та часто для нього будуть нести невиліковний характер. Крім того, існує великий ризик розвитку інших серйозних патологічних проблем зі здоров’ям дитини.
  • Психологічні зміни. На рівні психологічного здоров’я також відбуваються певні зміни, що викликають депресію, апатію, часто навіть можуть привести до самогубства. Це зумовлено тим, що небезпечні статеві інфекції буквально з’їдають людину зсередини, як її фізичне тіло, так і психологічно.

Медична клініка пропонує якісні послуги перевірки здоров’я, що зможуть допомогти врятувати життя навіть при запущеній стадії статевої хвороби.

Кірова Єва

Кірова Єва