Облаштовуємо спальню в стилі лофт

Ліжко Мюнгер Доретта, двоспальне, колір горіх

Питання вибору ліжка відіграє важливу роль при облаштуванні спальні. Одним з найбільш популярних стилей для сучасних помешкань є лофт, який поєднує в собі сучасні тренди та елементи вінтажа. Пропонуємо поговорити про те, як підібрати меблі для спальні в стилі лофт, щоби вони виглядали стильно, влучно і були функціональними.

Особливості стилю лофт

При створенні цього стилю для помешкань дизайнери надихаються урбанізмом, вільним простором і свободою, а також елементами, що присутні в індустріальних приміщеннях: необроблена поверхня стін, високі стіни, виступи і відкриті балки, великі вікна, декор у вигляді виступаючих труб тощо. Не обов’язково все може використовуватися одночасно, втім, деякі з елементів можуть нести виключно декоративний характер.

Розділення приміщення на зони

Оскільки йдеться про великі простори, оптимальний варіант для приміщення в стилі лофт – це відкрита квартира-студія. Розділити приміщення можна за допомогою різноманітних прийомів:

 1. колони. Якщо приміщення дозволяє, цей елемент дуже гарно та ефектно працює.
 2. елементи освітлення. Підвісні люстри, світильники з регульованою довжиною, торшери.
 3. фотошпалери та різне оздоблення стін. Стіни з різними фактурами візуально створюють відмінності та відокремлюються, створюючи з одному просторі окремі “острівці”.
 4. тканинні або скляні перегородки, занавіски, каркаси чи ширми. Варіант з ширмами цікавий також тим, що певні зони можна розширювати з переміщенням ширми.
 5. використання меблів. Етажерка, книжкова полиця, ліжко з узголів’ям – все це дозволяє ефективно розмежувати простір.

Лофт в інтер’єрі спальні

Спальня призначена для відпочинку та розслаблення, саме тому тут важливо створити затишну обстановку. Навіть попри те, даний стиль інтер’єру передбачає стриманість та мінімалізм, тут має бути зручно, комфортно, і все має сприяти якісному відпочинку. Найперше, про що треба потурбуватися – це правильне ліжко. Найчастіше ліжка виготовляють з наступних матеріалів:

 • метал
 • дерево
 • меблеві плити (ДСП, МДФ тощо).
Ліжко Мюнгер Доретта, двоспальне, колір горіх

Підбираємо правильне ліжко

Звертайте увагу на особливості спального простору та його розміри. Також важливо, скільки осіб тут відпочиватиме – одна чи пара, бо це визначить, чи потрібне вам двоспальне ліжко. З огляду на загальну стилістику обирайте матеріал виготовлення ліжка. Надавайте перевагу чітким та окресленим лініям, а також яскраво вираженій текстурі.

В стилі лофт вирішальними є кольори і текстури. Тому тут пропонується декілька варіантів дерев’яних ліжок:

 • ліжко з натурального дерева, що має природний візерунок. Звертайте увагу на моделі, виконані з деревини з обробкою лаком, без фарбування.
 • фарби темних кольорів. Оскільки лофт передбачає використання переважно темних відтінків, в цьому стилі ефектно виглядатимуть меблі, пофарбовані відповідні кольори.
 • контаст кольорів та текстур. Поєднання деревини та оббивки – ще один цікавий варіант для спальні в стилі лофт. Радимо звернути увагу на ліжка з комбінуванням матеріалів, наприклад, з оббивкою спинки чи вставками з тканини чи екошкіри, відмінної від основного кольору ліжка.

Лофт – один з найбільш популярних на сьогодні стилів. Правильно облаштований інтер’єр з грамотно підібраними меблями довго тішитиме вас і даруватиме хороший настрій, а також сприятиме якісному відпочинку, якщо ми говоримо про спальню. Переглянути і замовити різноманітні варіанти ліжок з масиву дерева можна на сайті Мюнгер. Тут також представлені ортопедичні матраци та інші супутні товари для спальні.

Кірова Єва

Кірова Єва