Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Що зробити щоб не було запаху в пральній машині?

Тра 5, 2023
Що зробити щоб не було запаху в пральній машині?

Пральна машина є одним з найбільш корисних і необхідних пристроїв в будинку, особливо для сімей з дітьми. Однак, часто буває так, що в пральній машині з’являється неприємний запах, який може переноситися на одяг і побутові текстильні вироби. Це може бути результатом різних причин, таких як неправильне використання машини, забруднення фільтрів або засіб для прання. 

Почистіть барабан машини

Перший крок для знищення запаху в пральній машині – це почистити барабан від будь-яких залишків, які можуть бути причиною запаху. Для цього можна використовувати спеціальні засоби, призначені для очищення пральних машин, або можна зробити це вручну, за допомогою звичайного миючого засобу та ганчірки.

Очистіть фільтри машини

Фільтри пральної машини потрібно очищувати регулярно, щоб забезпечити ефективну роботу машини і запобігти запаху. Для цього вам потрібно знайти фільтри на вашій машині, розблокувати їх і вийняти. Очистіть фільтри від будь-яких залишків, засохлого прального порошку або інших речовин, які можуть залишатися в машині. Зробіть це регулярно, щоб уникнути накопичення залишків і запаху.

Використовуйте засіб для прання з нейтральним запахом

Використання засобу для прання з неприємним запахом може бути причиною запаху в пральній машині. Тому варто вибирати засіб для прання з нейтральним запахом або без запаху. Також важливо не перевантажувати машину і не додавати занадто багато засобу для прання, щоб уникнути забруднення фільтрів і барабана.

Використовуйте пральний порошок, а не гель

Гель для прання може залишати сліди в машині, що може призводити до запаху. Якщо у вас є проблема з запахом, спробуйте перейти на пральний порошок, який добре очищує машину і не залишає слідів.

shho-zrobiti-shhob-ne-bulo-zapakhu-v-pralnij-mashini

Після кожного циклу прання залишайте дверцята машини відкритими

Після кожного циклу прання залишайте дверцята машини відкритими протягом кількох годин, щоб дозволити повітрю пройти через машину і висушити барабан. Це допоможе запобігти розвитку бактерій і запаху.

Використовуйте оцет для прання

Оцет може бути корисним для знищення запаху в пральній машині. Додайте близько 1/2 чашки оцту до барабану машини і запустіть цикл прання без одягу. Оцет допоможе видалити запах і забруднення з машини.

Зверніться до фахівця

Якщо ви все ще маєте проблему з запахом, зверніться до фахівця. Вони можуть розібратися в причинах запаху і надати рекомендації щодо розв’язання проблеми.

Усі ці поради можуть допомогти вам знищити запах в пральній машині і забезпечити її ефективну роботу. Щоб уникнути повторення проблеми, рекомендується робити регулярне очищення машини і дотримуватися правил використаня машини. Також варто пам’ятати про те, що запах може бути не тільки наслідком забруднень в самій машині, але і від одягу та інших речей, які попадають в машину. Тому рекомендується регулярно прати одяг і текстильні вироби та дотримуватися правил їх прання.

Також варто зазначити, що запах в пральній машині може бути наслідком застою в системі водопостачання. У такому випадку може знадобитися промивання труб, що може виконати лише фахівець. Тому якщо проблема з запахом пов’язана з водопостачанням, краще звернутися за допомогою до фахівця.

Усі вищезгадані поради є простими і доступними для виконання. Вони можуть допомогти вам знищити запах в пральній машині та забезпечити її ефективну роботу. Але найголовніше, щоб уникнути запаху в пральній машині – це регулярно проводити її очищення та дотримуватися правил використання. Це дозволить зберегти пральну машину в хорошому стані та збільшити її термін служби.