Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Сила розуму

Січ 1, 2023
Дівчина медитує

Чи може усвідомленість допомогти у схудненні?

Січень часто є часом для нових рутинних справ, постановки цілей та здорових звичок. Якщо ви схожі на нас, ви можете відчувати себе не зовсім добре після святкового сезону (або, як у моєму випадку, я все ще відчуваю кожну частинку моєї місячної південноамериканської пригоди*).

Хороша новина полягає в тому, що дослідження показують, що усвідомленість може бути потужним інструментом, який допоможе вам досягти ваших цілей щодо здоров’я та схуднення.

Усвідомленість – це “психічний стан, який досягається шляхом фокусування свідомості на теперішньому моменті, при цьому спокійно визнаючи і приймаючи свої почуття, думки і тілесні відчуття”. Будьте присутніми і приймайте.

Це добре відома техніка для управління стресом, тривогою, поліпшення пізнання і психічного благополуччя. Її переваги виходять за рамки цього і включають поліпшення імунної функції, фізичного здоров’я і, останнім часом, втрату ваги.

Нові дослідження, проведені у Великобританії, показали, що група людей, які проходили програму по зниженню ваги, ті, хто відвідував тренінги з усвідомленості, втратили в середньому на 2,9 кг більше, ніж ті, хто не відвідував.  Це суттєва різниця. І що нас ще більше вразило, так це те, що ті, хто був у групі усвідомленості, також повідомили про підвищення самооцінки і впевненості в самостійному управлінні своїм здоров’ям.

Незалежно від того, чи є ваша мета відчувати себе чудово, змінити деякі звички, відчувати себе більш впевнено або контролювати себе, або поліпшити свої відносини з їжею, усвідомленість може бути потужною стратегією.