Як надовго зберегти своє здоров’я та відчувати себе на всі сто?

Як надовго зберегти своє здоров’я та відчувати себе на всі сто?

Ми часто ігноруємо важливі методи догляду за собою та своїм тілом, від чого з відповідною частотою хворіємо. Навіть якщо ми ще не заробили важке захворювання, його відголоски починають нагадувати про себе через такі негативні стани як: апатія, відсутність мотивації, погіршення сну та знесилення. Лор у Львові https://urosvit.com/lor-lviv/ допоможе вам вчасно та якісно пролікуватися, щоб ви могли дихати спокійно та не порушували режим свого життя. 

Важливість сну

Це може здатися очевидним нагадуванням, проте більшість людей, навіть усвідомлюючи потребу у якісному повноцінному сну, ретельно її ігнорують. Проте це єдиний для нашого організму спосіб повністю відновити ті сили, що бути витрачені за день. А найголовніше в цьому – це відновлення нервової системи, яка є найважливішою у нашому житті. Через нерви ми отримуємо низку захворювань та в цілому якість нашого життя страждає. Чому потрібно дотримуватися встановленого класичного режиму у 8 годин для людини у сні?

  • Під час сну організм відновлює фізичну та психічну енергію, що є важливим для забезпечення активності та продуктивності вдень.
  • Недостатній сон може призвести до збільшення стресу та подразливості, тоді як достатній сон здатний регулювати рівень агресії та сприяє стабілізації нервового здоров’я людини, емоційному благополуччю.
  • Сон має важливий вплив на імунну систему: він допомагає організму боротися з інфекціями та поганими бактеріями всередині.
  • Для підтримки здоров’я пам’яті, розвитку когнітивних функцій сон необхідний. Це ключові аспекти для успішного навчання та роботи над успішними проектами.
  • Якщо ви займаєтеся спортом, то ваше тіло потребує ще більше часу на відновлення. Через повноцінний сон м’язи та інші тканини в тілі зможуть відбудуватися та повністю відновитися.
  • Сон впливає на вироблення ряду гормонів, включаючи ті, які регулюють стрес, голод та настрій.

Бажано відходити до ліжка ще о 22:00 та засинати перед північчю: в цей час години сну зараховуються вдвічі та відбувається найефективніша робота над відновленням.

Режим харчування

Не менш важливим у підтримці здоров’я є раціон. Він переважно має складати з живої їжі, яка включає в себе овочі, фрукти, горіхи та зерна. Не забувайте пити достатню кількість води в день, адже вона розбавляє кров, що відновлює кількість втраченої енергії та повертає активність. Разом з цією їжею, її важливо приймати правильно: 

  • За 4-5 годин до сну не рекомендується їсти, особливо важку їжу. Кишківник та шлунок мають відпочивати вночі, а не перероблювати старанно харчі. 
  • Приймати їжу треба за годинами, які чітко встановлені. Це допоможе організму налаштуватися на певні години роботи, а в інший час відпочивати.
  • Не можна запивати їжу водою – це викликає подразнення кишківника.
Кірова Єва

Кірова Єва