Як правильно обирати ліжко?

Як Правильно Обирати Ліжко?

Сама проста відповідь на подібне питання – купити те що сподобалося. Але асортимент величезний і запропоновані моделі відрізняються по багатьом параметрам. І всі ці параметри не випадкові, їх всі треба брати до уваги, якщо ви плануєте придбати той чи інший меблевий модуль.

І особливо ретельно треба знайомитися з пропозиціями меблевих виробників, якщо мова про ліжко. Адже від якості та ергономічності цього модулю залежить ваше самопочуття, здоровий сон та гарний настрій. Недаремно консультанти МебельОк радять оцінювати ліжка не тільки по фото але і читаючи описи. Адже брати до уваги треба все, в тому числі матеріал, який використовується для виготовлення, конструкцію, якісь особливості дизайну.

Добре що вибір великий, асортимент постійно поповнюється новими рішеннями, які створюються з орієнтацією на стандарти ергономіки. Щодо дизайну, то він завжди продуманий та стильний.

Увага на конструкцію

Ви вирішили купити ліжко, це добре. Бо без цього модулю уявити собі сучасне житло складно. Безперечно, існують квартири зовсім невеликі, де просто не вистачає місця не те що на окремо спальню, а і на ліжко. В такому випадку споживачі використовують дивани. Але якщо вам пощастило, і у вас є окрема кімната (спальня) або у дитячій є місце на класне ліжко, консультанти радять придбати саме такий модуль, бо це зручно і дуже комфортно.

Купуючи ліжко, треба звернути увагу на його розміри. Якщо це модуль для однієї людини, то краще зупинити свій вибір на односпальній моделі. Якщо треба розмістити двох дорослих, то краще обрати двоспальну модель. Причому вона може відрізнятися за шириною. Якщо приміщення дозволяє – оптимальне рішення ліжко Кінг-Сайз. З такою моделлю гарантований 100% комфорт і багато вільного місця.

Обравши розміри та тип конструкції, варто перейти до знайомства з матеріалами, які використовуються для виготовлення. До самих популярних варто віднести натуральне дерево. Причому, для виготовлення ліжок використовують як хвойні породи (що дешевше), так і листяні (більш преміальний варіант). Популярністю користуються бук і дуб. У дуба дуже красива текстура і він відрізняється підвищеною міцністю. Хоча, ліжко з буку теж прослужить довго.

Якщо вироби з натурального дерева не вписуються в бюджетні рамки, зверніть увагу на моделі з ДСП або з плитної сировини, шпонованої натуральним шпоном. Майстри для того щоб запропонувати споживачам максимально широкий вибір використовують техніку міксування матеріалів. Отже купити ліжко можна в таких комбінаціях як:

  • Дерево + метал (як нержавіючий так і чорний кований);
  • Дерево + пластик;
  • Дерево + тканина (в тому числі натуральна шкіра для обивки);

Також популярністю користуються моделі з ДСП ламінованого, яке має дуже яскраву та різноманітну кольорову палітру.

Особливу увагу ще треба звернути на дизайн та особливості конструкції. Сучасний покупець обирає моделі функціональні. Тобто це не просто ліжко, а це ціла система з ящиками чи спеціальним нішами, які можна використовуються для зберігання різних речей (постільної білизни, іграшок тощо). Якщо функціональність для Вас не головне, обирайте моделі прості без ящиків на ніжках. Вони виглядають дуже легко і створюють візуальний ефект «прозорості».

Консультанти MebelOk готові допомогти з вибором і підкажуть, які моделі краще впишуться в ваш інтер’єр з урахуванням параметрів вашого приміщення та особливостей стилістичної концепції.

Кірова Єва

Кірова Єва