10 найкращих інструментів для перевірки граматики для академічного письма

10 найкращих інструментів для перевірки граматики для академічного письма

Шукаєте найкращі інструменти для перевірки граматики у 2023 році? Ви потрапили в потрібне місце.

У сучасному світі письмова комунікація стала ключовою вимогою для вираження ваших ідей. Від написання наукових робіт до електронних листів чи есе, хороші навички письма є вкрай важливими. Проте не всі є майстрами граматики, і навіть досвідчені письменники можуть припускатися помилок.

Навіщо потрібні інструменти для перевірки граматики?

Незалежно від того, пишете ви наукову роботу, допис у блозі, електронний лист, статтю чи есе, одна-єдина граматична помилка – навіть дурна – може звести нанівець усі ваші зусилля. Ось чому розумні фрілансери, студенти, професіонали та іноземці використовують інструменти для перевірки граматики, щоб заощадити час і покращити своє письмо.

Але який інструмент найкраще підходить саме вам? Ми прийшли, щоб полегшити вам цей вибір. У цьому блозі ви дізнаєтесь про функції та тарифні плани інструментів для перевірки граматики, які здебільшого є безкоштовними, а також отримаєте бонусну підказку в кінці. Давайте зануримося.

Grammarly

Grammarly має репутацію сервісу, яким щодня користуються понад 30 мільйонів користувачів. Він став популярним вибором для письменників і професіоналів по всьому світу. Цей інструмент використовує штучний інтелект для аналізу письмового контенту та надання пропозицій щодо покращення граматики, орфографії, пунктуації та структури речень.

Grammarly дуже ефективний у виявленні та виправленні помилок. Він також надає пояснення до кожної пропозиції, допомагаючи користувачам зрозуміти, чому виправлення необхідне, що дає їм змогу вчитися на своїх помилках. Цей інструмент доступний у вигляді розширення для браузера та мобільного додатку для Android та iOS.

Ціноутворення

Безкоштовний план коштує $0, але преміум-плани надають розширені можливості, такі як написання пропозицій щодо тональності.

 • Щомісячна підписка: 29.95 ДОЛАРІВ США 
 • Квартальна підписка: 19.98 ДОЛАРІВ США
 • Річна підписка: US$ 11.66

Hemingway

Друге місце в нашому рейтингу посідає Hemingway, який має безліч корисних функцій. Hemingway допомагає покращити граматику та читабельність вашого контенту. Він аналізує речення і виділяє області, де речення занадто довгі або містять граматичні помилки. Він пропонує ретельний аналіз прислівників, пасивного стану та інших елементів письмового тексту, щоб створити цікавий для читачів контент. Оцінка читабельності стане у пригоді авторам, які хочуть створити контент для широкого кола читачів.

Він також має веб-додаток і десктопну версію. Ви можете легко отримати доступ до нього онлайн. Мобільного додатку у Hemingway немає.

Ціни

Hemingway Editor пропонує безкоштовний план, а також доступний у вигляді десктопного додатку з одноразовою підпискою у розмірі 19,90 доларів США.

Quillbot

Шукаючи безкоштовний інструмент для перевірки граматики, не пропустіть Quillbot. Це інструмент на основі штучного інтелекту, який використовує машинне навчання для перевірки граматики. Від пунктуаційних помилок до орфографічних, він надає миттєвий відгук про ваше письмо. Він покращує вашу граматику, орфографію та стиль письма. Це економить ваш час на редагування та вичитку контенту, дозволяючи зосередитися на інших проектах.

Цей інструмент доступний у вигляді веб-програми та розширення для браузера і доступний з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Ви можете просто скопіювати і вставити текст у редактор Quillbot, який запропонує альтернативні варіанти виправлення помилок.

Ціноутворення

На додаток до безкоштовного плану Quillbot також пропонує преміум-сервіси:

 • Щомісячна підписка: 14.95 доларів США на місяць
 • Річна підписка: 4,95 доларів США на місяць (сплачується одним платежем у розмірі 59,40 доларів США)

ProwritingAid

Програма, якій довіряють такі відомі бренди, як RingCentral та Amazon, пропонує розширені функції, такі як контекстний тезаурус, перевірка стилю письма та глибокий аналіз речень. Це допоможе вам усунути помилки, відредагувати граматичні та пунктуаційні помилки та оптимізувати вибір слів. Цей інструмент для перевірки граматики пропонує докладні звіти про читабельність, довжину речень і вибір слів.

Він працює в усіх програмах, якими ви користуєтеся, як офлайн, так і онлайн. Але він не має додатків для iOS або Android.

Ціни

Окрім безкоштовного плану, програма пропонує довічну підписку всього за 399 доларів США, а інші тарифні плани наведені нижче:

 • Щомісячна підписка: 20 доларів США на місяць
 • Річна підписка: 79 доларів США на рік (сплачується одним платежем у розмірі 79 доларів США)
 • Дворічна підписка: 119 доларів США (сплачується одним платежем у розмірі 119 доларів США)

WordRake

WordRake розроблений спеціально для професіоналів, які прагнуть створювати чудовий, влучний контент. Однією з його вражаючих особливостей є здатність визначати та видаляти непотрібні та зайві слова, не змінюючи при цьому зміст речення. Це допомагає науковцям створювати лаконічні тексти. 

Цей інструмент для перевірки граматики доступний як надбудова до Microsoft Word, що робить його простим у використанні.

Ціни

WordRake пропонує 3-денну безкоштовну пробну версію, після чого вам доведеться перейти на преміум-плани, наведені нижче:

 • Щомісячна підписка: 129 доларів США на місяць
 • Щомісячна підписка: US$ 129 на місяць
 • Річна підписка: 720 доларів США на рік (сплачується одним платежем у розмірі 60 доларів США на місяць)

Scribens

Наступний інструмент у нашому списку – Scribens. Він має на меті покращити ваші навички письма, виявляючи та виправляючи граматичні, орфографічні та пунктуаційні помилки. Він враховує значення речень і контекст, в якому вони вживаються, щоб запропонувати виправлення. Вражаючий користувацький інтерфейс робить його простим у використанні та навігації. Ви можете прийняти або проігнорувати кожну пропозицію, що дає вам кращий контроль над процесом редагування. Програма доступна у вигляді веб-версії або десктопної програми. 

Ціноутворення

Безкоштовний план доступний для всіх, тоді як преміум-функції доступні лише з наступними планами підписки:

 • Щомісячна підписка: 9,95 євро на місяць (приблизно 11,70 доларів США)
 • Квартальна підписка: 19,95 євро на квартал (приблизно 23,40 доларів США)
 • Річна підписка: 59,95 євро на рік (приблизно 70,30 доларів США)

WhiteSmoke

WhiteSmoke, якому віддають перевагу провідні університети та корпорації, є комплексним інструментом як для фахівців, так і для нефахівців, що володіють англійською мовою. Він надає глибоке пояснення для кожного запропонованого виправлення. Цей інструмент для перевірки граматики дає повний аналіз граматики, вибору слів і навіть стилю написання, що дозволяє легко визначити, де можна покращити написання. Він пропонує переклад на понад 50 мов, що полегшує роботу науковцям, які хочуть створювати контент для глобальної аудиторії.

Він доступний на різних платформах, а також має додаток для iOS та Android.

Ціна

Одноразовий платіж у розмірі 299,99 доларів США надає вам довічний доступ, в той час як інші тарифні плани є платними:

 • Базовий план: 9,99 доларів США на місяць
 • Преміум-план: 14.99 доларів США на місяць
 • Бізнес-план: Індивідуальне ціноутворення на основі потреб бізнесу та кількості користувачів.

LanguageTool

Маючи кілька кращих функцій, Language Tool є справжньою альтернативою Grammarly. Цей універсальний інструмент для перевірки граматики дуже корисний для багатомовних авторів. Він відомий своєю точністю і простотою використання. 

Однією з його домінуючих особливостей є те, що він пропонує доповнення та розширення для різноманітних програм, таких як Microsoft Word, Google Docs та багато інших.

Ціноутворення

LanguageTool має безкоштовний план, але також пропонує преміум-плани, як зазначено нижче:

 • Щомісячна підписка: 19 євро на місяць (приблизно 22,50 доларів США)
 • Квартальна підписка: 15 євро на місяць (сплачується одним платежем у розмірі 45 євро, приблизно 53 долари США)
 • Річна підписка: 5 євро на місяць (сплачується одним платежем у розмірі 60 євро, що приблизно дорівнює 71 долару США)

Ginger

Маючи понад 8 мільйонів користувачів, цей інструмент допомагає авторам виявляти і виправляти граматичні помилки та інші помилки письма. Він допомагає налаштувати суворість перевірки граматики та орфографії, вибрати британський або американський варіант англійської мови та додати спеціальні словники для юридичної або медичної термінології.

Його доступність у вигляді розширення для браузера, десктопного та мобільного додатків є вражаючою особливістю.

Ціни

Для кращого досвіду, функції цього інструменту включені до двох преміум-планів:

 • Преміум-план
 1. Щомісячна підписка: 29,96 доларів США на місяць
 2. Квартальна підписка: 41,97 доларів США за квартал (сплачується одним платежем у розмірі 13,99 доларів США на місяць)
 3. Річна підписка: 89,88 доларів США на рік (сплачується одним платежем у розмірі 7,49 доларів США на місяць)
 • Преміум Плюс
 1. Щомісячна підписка: 49.96 доларів США на місяць
 2. Квартальна підписка: 74,97 доларів США за квартал (сплачується одним платежем у розмірі 24,99 доларів США на місяць)
 3. Річна підписка: 149,88 доларів США на рік (сплачується одним платежем у розмірі 12,49 доларів США на місяць)

Linguix

Linguix – це інструмент на основі штучного інтелекту, який дає вам можливість покращити свої навички письма. Перевірка граматики та пунктуації, словникові підказки та аналіз читабельності роблять його чудовим варіантом для письменників усіх рівнів. 

Контекстні підказки допоможуть вам уникнути поширених граматичних помилок, таких як неправильне використання часу дієслова або узгодження підмета з дієсловом. Цей інструмент для перевірки граматики надає пропозиції більш ніж 20 мовами, включаючи англійську, іспанську, німецьку та французьку.

Він доступний у вигляді розширення для браузера, що є дуже корисним для науковців та дослідників.

Ціни

Безкоштовний план надає базову перевірку граматики та орфографії. Платні плани включають кілька додаткових функцій, а ціни на них вказані нижче:

 • Щомісячна підписка: 18,99 доларів США на місяць
 • Квартальна підписка: 14,99 доларів США на місяць (сплачується одним платежем у розмірі 44,97 доларів США)
 • Річна підписка: 8,33 доларів США на місяць (один платіж 99,96 доларів США)

Висновок

Рецензування вашої наукової роботи одразу після того, як ви витратили на її написання багато годин, може бути дуже складним завданням. У цьому випадку вам можуть стати в нагоді інструменти для перевірки граматики. Вибір найкращого з них залежить виключно від вашого бюджету та необхідних вам функцій. Настав час обрати найкращий інструмент для перевірки граматики, щоб покращити свої навички письма.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.