Золоті Жіночі Браслети – Як Носити і з Чим?

Золоті Жіночі Браслети – Як Носити і з Чим?

Це досить риторичні питання. Бо всі прикраси треба носити з задоволенням. Це відповідь на питання «як». Щодо питання з чим, то в принципі, є прикраси які актуальні завжди і всюди, головне, підібрати підходящий фасон

Жіночі Золоті Браслети

І золоті жіночі браслети в цьому списку не виключення. Тобто такі прикраси підійдуть і до ділового костюму, і до вечірньої сукні. Питання в дизайні, розмірах і вартості. Бо для вечірніх образів консультанти Злато радять підбирати щось мега розкішне і коштовне. А от на кожен день варто обмежитися золотим монохромом або відомими на весь світ тенісним браслетом (це якщо ви не уявляєте прикраси без камінців).

Один чи кілька?

Ювелірний етикет стає все більш толерантним. По-перше, різні прикраси можуть бути виконані в різній стилістиці. Головне, щоб вони співпадали по металу і кольору. Тобто якщо у вас на зап’ясті кілька браслетів схожих на ланцюжки, це стильно, але вони мають бути з золота і витримані в єдиній кольоровій палітрі. Бо, як відомо золото буває:

  • Червоним;
  • Жовтим;
  • Білим;
  • Рожевим.

Для створення шикарних і дуже оригінальних моделей використовуються різні сплави. Такі різнокольорові варіації мають мега стильний вигляд.

Але майстри в своїх колекціях пропонують не тільки браслети а-ля ланцюжок. Доступні моделі у вигляді – пластини, яка огортає зап’ястя, чи трубки. Причому пластина може бути вузькою чи широкою, а труба – пустотілою чи навпаки «повною». Такий браслет матиме дуже солідний вигляд але і коштуватиме цілий статок.

Носити золоті браслети можна не тільки на зап’ясті але під одягом, але і на одязі. Шикарно виглядають широкі браслети вдягнені поверх блузки. А якщо це два однакових браслети на обох руках – вигляд буде дуже гармонійний.

Щодо декору, все залежить під який наряд ви підбираєте прикрасу і під який привід. Так якщо це діловий костюм і ви збираєтеся на зустріч з бізнес партнерами, краще надіти на зап’ястя щось лаконічне і елегантне. Якщо просто золотий ланцюжок для вас то дуже банально чи скромно, виберіть тенісний браслет з діамантами або цирконами. Для вечірнього аутфіту сміливо обирайте оригінальні моделі з вишуканим дизайном і багатою інкрустацією дорогоцінним камінням.

Браслет Золотий Жіночий

Оцінити всі доступні рішення допоможуть фото розміщені на сайті інтернет бутика Zlato. Тут на вас чекають не тільки вироби відомих мануфактур, але і консультації досвідчених продавців. Всі моделі, які доступні покупцям, виконані з якісних матеріалів – високопробного золота та коштовних каменів. Хоча, все частіше сучасні панянки обирають для себе такі цікавники як золоті браслети з керамічними вставками чи декоровані технікою нанесення емалі. Тому не дивно, що і майстри розширюють свій асортимент, поповнюючи його все більш оригінальним рішеннями.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.