10 типових помилок тих, хто бажає схуднути

Естетика спорта

Струнка фігура… О, ця недосяжна мрія! Чому недосяжна? Та тому, що ми всі робимо одні й ті самі помилки на шляху до красивого тіла. Ворога потрібно знати в обличчя – ось вони ці підступні перешкоди на шляху до ідеалу:

 1. Малорухливий спосіб життя
  Це одна з найосновніших помилок, яких припускаються жінки, що мріють схуднути. Запам’ятайте: ніщо так не сприяє зменшенню підшкірного жиру, як систематичні фізичні навантаження. Якою б “ефективною” не була ваша дієта, вона ніколи не замінить фізичні вправи! Правильне харчування обов’язково має поєднуватися з фізичною активністю, відвідуванням спортивно-оздоровчих центрів, басейнів тощо.
 2. Рідкісне вживання води
  Кожній жінці зі здоровими нирками необхідно випивати на добу хоча б 1,5-2 літри рідини (і це правило не тільки для тих, хто намагається схуднути). Багато хто під час дієти скорочує не тільки свій денний раціон їжі, а й споживання води. Таким чином, організм починає страждати від зневоднення, кількість рідини в ньому зменшується, а ви не натішитеся тим, що стрілка на ваших вагах поповзла ліворуч. Це дуже велика помилка! Організм не повинен страждати від зневоднення, тому під час дієти або переходу на правильне харчування пийте рідини стільки, скільки вам хочеться.
 3. Нікотин
  Загальновідомо, що куріння порушує обмінні процеси в організмі, а порушувати обмін речовин і водночас прагнути тонкої талії, м’яко кажучи, безглуздо.
 4. Щільна вечеря на ніч
  Жири найкраще засвоюються саме в другу половину дня, а особливо ввечері. Поширена думка, що після шостої години вечора не потрібно нічого їсти. Насправді ж, усе залежить від вашого графіка. Вечеряти бажано за п’ять годин до сну.
 5. Дієта тільки з фруктів або овочів
  Фрукти й овочі ще нікому не завадили, але організм має отримувати також речовини, які містяться в м’ясі, яйцях, крупах, квасолі тощо.
 6. Відсутність вітамінів у раціоні
  Милі дами, не забувайте приймати натуральні препарати і вітаміни, що містять природні вітаміни. Це пов’язано з тим, що зміни у вашому харчовому раціоні можуть здорово позначитися на здоров’ї волосся, нігтів і шкіри.
 7. Великі перерви між прийомами їжі
  Доведено, що найефективніше вживати їжу невеликими порціями і приблизно 5-7 разів на день.
 8. Недосипання
  Ніщо не може замінити повноцінний сон. Від нього залежить не тільки стан шкіри обличчя, очей, а й правильне травлення.
 9. Бажання схуднути швидко й одразу
  Жодна, навіть найкраща, дієта у світі не позбавить вас зайвих кілограмів одразу і без зусиль. При збалансованому харчуванні Ви зможете худнути на 2-3 кг на місяць. А ось після “швидкодіючих” дієт вірогідність набрати загублені кілограми дуже висока – практично 100 % .
 10. Відсутність віри в себе
  Тільки віра у власні сили та волю допоможе позбутися зайвих сантиметрів. Отже, шановні жінки! Волю в кулак – і вперед!
Кірова Єва

Кірова Єва