10 веб-сайтів щоб досягти успіху в 2024 році

10 Веб-Сайтів щоб Досягти Успіху в 2023 Році

1. Гамма

Gamma — інструмент для створення сторінок. У ньому є універсальні шаблони, які дозволяють легко створити сторіноку, яка виглядає та виглядає професійно. Ви також можете змінити дизайн сторіноки одним клацанням миші, зробивши свій унікальний стиль більш легким.

Завдяки Gamma, а не на форматування, звертайте увагу на вміст.
З адаптованими картками та гнучкими макетами, які збільшуються в міру додавання додаткових блоків, ви можете заощадити години, витрачені на форматування коробок, щоб розмістити їх на слайді.

Gamma дозволяє відполірувати та підготувати одним клацанням миші:

 • Більше ніяких шаблонів і шаблонів слайдів
 • Лише одним клацанням миші змініть дизайн усієї колоди
 • Працюйте швидше, використовуючи гнучкий шаблон

Цей інструмент дозволяє відображати як колоду та ділитися як документ.

 • Висловіть свою точку зору за допомогою поточного режиму
 • Використовуючи багатошарові картки, перегляньте деталі
 • Використовуйте виноски, щоб зробити текст більш лаконічним

Ви можете втілити свої думки в реальність. Залиште нудну графіку та текстові стіни. Включайте будь-що:

 • Діаграми
 • Веб-сайти
 • GIF-файли
 • Відео

Після зустрічі ваша аудиторія може продовжити перегляд, дивлячись наживо.

Поділіться скрізь, щоб отримати більше відгуків:

 • Використовуйте вбудовану статистику, щоб оцінити участь користувачів
 • Отримайте більше відгуків, швидко відповідаючи
 • З коментарями легко співпрацювати
 • Поділіться за допомогою будь-якого комп’ютера, планшета чи телефону

2. Clickup

За допомогою Clickup ви зможете зробити більше, спростивши роботу за лічені хвилини. Веб-диспетчер завдань дозволяє спільно керувати своїми завданнями та справами з колегами.

Ви також можете адаптувати завдання відповідно до своїх уподобань, щоб їх було легше виконувати та швидше виконувати. А якщо вам потрібна допомога на початку роботи, Clickup спрощує використання білих дошок для втілення ідей.

3. Synthesia

Synthesia — це веб-інструмент для створення відео, який містить аватари та голоси штучного інтелекту. Це робить його ідеальним для тих, хто хоче створювати професійні відео без попереднього досвіду або знань у редагуванні відео чи створенні фільмів.

Ви повинні зареєструватися, ввести бажані теми відео, а все інше зробить штучний інтелект Synthesia. Він створить високоякісні відеоролики на основі вибраної вами теми з реалістичними аватарами та голосами, які звучатимуть як справжні люди. Ви можете додати свою музику та ефекти, щоб зробити своє відео унікальним.

Загалом, Synthesia є чудовим інструментом для тих, хто хоче швидко та легко створювати відео професійного рівня без будь-яких проблем.

4. Upword

Upword — це інструмент для підсумків, керований штучним інтелектом, який допомагає швидко й легко збирати важливі ідеї та створювати індивідуальні підсумки одним клацанням миші. Це дозволяє вам навчатися ефективніше, оскільки ви можете зосередитися на важливих деталях замість того, щоб запам’ятовувати все.

Оскільки штучний інтелект підтримує це, Upword також розуміє мову та стиль вашого написання, щоб надавати вам найбільш релевантні та ефективні резюме. Він також персоналізує кожне резюме відповідно до ваших індивідуальних потреб, щоб ви могли отримати максимальну віддачу від навчання.

5. Imgcreator від ZMO AI

Imgcreator від ZMO AI – це веб-сайт, який дозволяє користувачам створювати реалістичні зображення на основі введеного ними тексту. Введіть потрібне зображення, а Imgcreator від ZMO AI подбає про все інше.

Ви можете бути впевнені, що ваші зображення будуть точними та професійними, оскільки Imgcreator від ZMO AI використовує для їх створення найсучаснішу технологію штучного інтелекту. Ви можете зберегти свої зображення для подальшого використання або легко поділитися ними з іншими.

Imgcreator від ZMO AI простий у використанні та універсальний. Ви можете використовувати його для створення зображень для веб-сайтів, реклами або навіть візитних карток.

Ви також можете вибрати різні типи зображень, включаючи пейзажні та портретні знімки, фотографії з текстом тощо. І якщо вам потрібна допомога у виборі правильного зображення для вашого проекту, Imgcreator від ZMO AI пропонує корисні навчальні посібники, які крок за кроком проведуть вас через процес.

6. TypeLit.io

TypeLit це унікальний онлайн-інструмент, який дозволяє вивчати будь-яку книгу, не виходячи зі своєї зони комфорту. Ви можете використовувати TypeLit, щоб одночасно пришвидшити процес читання та вдосконалити навички друку.

TypeLit має зручний інтерфейс, який дозволяє легко вибрати книгу, яку ви хочете вивчити, і кілька функцій, які допоможуть вам покращити свої навички друку. Наприклад, у ньому є спеціальний розділ для практичних вправ, які спонукають вас покращити свою точність і швидкість. Він також пропонує відеоуроки, які проведуть вас через кожен крок процесу.

Загалом, TypeLit необхідний усім, хто хоче покращити свої навички друку або дізнатися щось нове про різні книги. Він простий у використанні та забезпечує чудові результати.

7. Scribe

Scribe — це інструмент, який дозволяє записувати будь-який процес у покроковому ручному форматі. Це дозволяє легко документувати будь-яку процедуру, вносити зміни та персоналізувати її за потреби. Записавши свій процес, ви можете поділитися ним з іншими людьми електронною поштою або в соціальних мережах.

Scribe пропонує багато різних функцій, наприклад додавання зображень, відео та аудіозаписів. Він також має зручну функцію шкали часу, яка дозволяє легко стежити за послідовністю подій, залучених до процесу.

8. Hootsuite

Hootsuite — це інструмент для керування та відстеження облікових записів у соціальних мережах у простому та зручному інтерфейсі. Це дозволяє вам легко планувати, керувати своїми публікаціями та твітами, відстежувати ефективність ваших кампаній і легко спілкуватися зі своїми підписниками на різних платформах соціальних мереж.

Hootsuite також пропонує потужну аналітику, яка допоможе вам зрозуміти, наскільки ефективні ваші зусилля в соціальних мережах. Це може допомогти вам визначити сфери, де вам потрібно вдосконалити свою стратегію або оптимізувати вміст для кращого залучення.

Загалом Hootsuite — це зручний інструмент для тих, хто хоче бути в курсі своєї маркетингової стратегії в соціальних мережах. Це полегшує вам керування всіма вашими обліковими записами в одному місці та зберігає все впорядкованим і оптимізованим.

9. Shhh noise

Shhh noise це веб-сайт, який надає користувачам широкий спектр звуків для змішування та поєднання для створення ідеального робочого середовища. Створюючи заспокійливий звуковий ландшафт, ви можете покращити свою концентрацію та рівень релаксації, що, у свою чергу, допоможе вам залишатися продуктивними протягом дня.

Ви також можете поділитися своїм звуковим ландшафтом з іншими людьми, щоб вони також могли отримати від нього користь. Таким чином, усі в офісі отримають користь від кращої концентрації та релаксації, що призведе до кращої продуктивності.

10. Tribescaler

Tribescaler — це інструмент, завдяки якому твіти стають вірусними. Це дозволяє швидше розробляти кращі гачки, заощаджуючи сотні годин. Це особливо корисно для творців контенту, які прагнуть якомога швидше опублікувати свій вміст.

Інструмент також допомагає вам писати ефективніше та швидше, що може допомогти вам заощадити час і енергію під час створення вмісту.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.