Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

5 найстаріших міст світу

Лют 24, 2023
Byblos, Lebanon

Ось п’ять міст, які вважаються одними з найстаріших у світі:

Визначення “найстаріших” міст світу може бути дещо складним завданням, оскільки різні міста можуть претендувати на звання “найстарішого” на основі різних критеріїв, таких як тривалість заселення, археологічні знахідки або історичні записи. Проте, ось п’ять міст, які найчастіше згадуються як одні з найстаріших:

Єрихон, Західний берег річки Йордан

5 найстаріших міст світу

Єрихон часто називають найстарішим безперервно заселеним містом у світі, докази людського поселення в ньому датуються приблизно 8000 роком до нашої ери.

Афіни, Греція

5 найстаріших міст світу

Афіни – одне з найстаріших міст Європи, історія якого налічує понад 3400 років. Вони вважаються батьківщиною демократії та західної філософії.

Варанасі, Індія

5 найстаріших міст світу

Варанасі, також відоме як Бенарес або Каші, є одним з найстаріших безперервно заселених міст світу, історія якого налічує понад 3 000 років.

Алеппо, Сирія

5 найстаріших міст світу

Алеппо – стародавнє місто, яке безперервно заселене вже понад 8 000 років, а археологічні знахідки свідчать про його заселення ще у 6-му тисячолітті до нашої ери.

Біблос, Ліван

5 найстаріших міст світу

Біблос – одне з найстаріших безперервно заселених міст світу, докази заселення якого датуються приблизно 5000 роком до нашої ери.