Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

5 Причин Відвідати Закарпаття

Сер 31, 2023
5 Причин Відвідати Закарпаття

Відвідування Закарпаття безсумнівно подарує яскраві враження будь-якому туристу. Це місце являє собою ідеальне поєднання української культури з угорським, словацьким і румунським колоритом. Незаймана природа Карпат, вікові ліси, високогірні річки та багаті винні традиції — тут є все необхідне для незабутньої подорожі. Якщо вас цікавить Закарпатьська область відпочинок, Воєводино стане найкращим вибором для зупинки.

Ознайомитись з курортом можна на сайті https://voevodyno.com/ua/. Ну а ми поки детальніше розповімо, чому варто розглянути цей регіон як наступне місце для відпочинку.

Закарпаття — найзахідніший виноробний регіон України

Закарпаття — найзахідніша область України та традиційний регіон виноградарства та виноробства. Регіон розташований недалеко від кордону з Угорщиною, тому відвідувачі можуть скористатися комплексним туром, а також відвідати всесвітньо відомий виноробний регіон Токай.

Багата культурна спадщина

В області багато пам’яток історії та культури, що зберігають пам’ять про яскраві події європейського минулого, адже Закарпатська область є перехрестям народів і культур. Варто відвідати замки найбільших міст регіону. Безліч місць, де зберігається традиційна культура, не забуті старовинні ремесла.

Стародавні дерев’яні церкви

Закарпаття — доволі цікаве історичне перехрестя. Місцеві жителі були глибоко релігійними християнами протягом багатьох століть. Перебуваючи в оточенні представників православної церкви зі сходу, протестантів із заходу та католиків з півночі — через низку історичних подій зараз більшість людей асоціюється з греко-католицькою церквою, яка сама по собі є компромісом між іншими християнськими школами. Місцеві церкви нагадують яскраво відображають карпатський менталітет. Вони виготовлені з карпатського дерева, яке, як вважається, містить енергію Землі.

Замок Паланок у Мукачеві

Західна частина України — земля середньовічних замків. Одним із найзнаменитіших є замок Паланок у місті Мукачево. Вважається, що він був побудований у X столітті. Стіни цього укріплення зберігають у собі історію багатьох битв угорців, татар, турків, австрійців та інших народів. Він стоїть на пагорбі і його видно з будь-якої точки міста. Сьогодні замок Паланок тримає свої двері відчиненими для відвідувачів з усього світу.

Палац Шенборн

Ця історична будівля раніше була резиденцією баварської аристократичної родини Шенборн. Він був побудований до кінця XIX століття в неоромантичному стилі. Існує легенда, що в палаці 365 вікон (скільки днів у році), 52 кімнати (скільки тижнів у році) і 12 входів (скільки місяців у році). 

Закарпаття — чудове місце для оздоровчого туризму, тому що воно багате на термальні джерела і цінну мінеральну воду, чудово підходить для культурно-пізнавального відпочинку, а також поціновувачів гастрономії та вина.