7 переваг настільного кулера

7 переваг настільного кулера

Доставка води у бутлях — популярна та зручна послуга, яку обирає дедалі більше людей. Однак без спеціального обладнання наливати воду з бутля не так легко, тому в офісах та вдома часто використовують кулери. Це спеціальні пристрої, які дозовано подають воду в ємність. Принцип дії дуже простий: у верхню частину кулера завантажують бутель з рідиною. З нього вода подається у розподільчу систему, а звідти — у проміжний резервуар. Тут, залежно від моделі, вода охолоджується чи нагрівається.

В чому переваги настільних кулерів

 1. Забезпечення доступу до прохолодної та гарячої води. Настільні кулери можуть надавати як гарячу, так і холодну воду, що забезпечує користувачам можливість вибору напою за своїми уподобаннями.
 2. Заощадження часу. Використання кулера дозволяє уникнути необхідності купувати воду у пляшках і витрачати час на походи у магазин. 
 3. Компактність та мобільність. Настільні кулери мають компактний дизайн, їх встановлюють навіть у невеликих за площею приміщеннях. Деякі моделі також мають колеса або ручки для зручного переміщення.
 4. Заощадження коштів. Настільні моделі споживають менше електроенергії, у порівнянні з підлоговими. Крім того, нескладні розрахунки показують, що дешевше замовити воду у бутлях, ніж купувати таку ж кількість у пляшках.
 5. Наявність додаткових функцій. Деякі кулери обладнані системами фільтрації, що покращують якість води, забезпечуючи її чистоту та безпеку вживання.
 6. Смак води. Завдяки спеціальним фільтрам кулер подає смачну очищену воду, без шкідливих домішок.
 7. Безшумний режим роботи. Настільні кулери працюють доволі тихо, тому не заважатимуть робочому процесу. 

Особливості вибору настільного кулера

Вибір водного обладнання — відповідальна справа, адже йдеться про комфорт і зручність користування. Зокрема, варто врахувати:

 • Тип охолодження — компресорний або термоелектричний. Компресорні кулери зазвичай ефективніше охолоджують воду, але можуть бути більшими та важчими. Термоелектричні кулери менші та легші, але й менш потужні.
 • Тип води. Якщо вам потрібна можливість використовувати як холодну, так і гарячу воду, переконайтеся, що обираєте кулер, який має обидві опції.
 • Компактність. Обирайте настільний кулер, що пасує до вашого робочого столу чи простору в офісі. Вага також важлива, якщо ви плануєте переміщення кулера.
 • Зносостійкість. Вибирайте кулер зі стійких до зносу матеріалів, адже таке обладнання використовуватиметься щодня. 

Сервіс доставки води My Water Shop — надійний помічник, завдяки якому у вас завжди буде свіжа й чиста питна вода. А найголовніше — ви можете бути впевнені у її якості та безпеці для вживання. 

Кірова Єва

Кірова Єва