До якого лікаря звернутися, коли нічого не допомагає з вухами

До якого лікаря звернутися, коли нічого не допомагає з вухами

Люди часто жалуються на відсутність у довготривалому часі ефекту від лікування тих симптомів, які виникають у них через ту чи іншу хворобу. Це насамперед відбувається тому, що лікар розглядає проблему вузько та не охоплює для аналізу інші частини організму, які також завжди приймають участь у формуванні захворювань. Консультація лікаря сурдолог Львів допоможе вам вирішити ті питання, які виникають через порушення слуху та побудує якісний план лікування, спираючись на всю вашу історію хвороб. 

Коли потрібно навістити сурдолога 

Вузький спеціаліст в області порушень слуху та вестибулярного апарату – це сурдолог. Сурдологія включає в себе вивчення різних аспектів аудіології, акустичної фізіології та аудіотехніки. Тобто лікар зможе не тільки діагностувати, а також надати низку рекомендації щодо терапії, побудувати хід її реалізації та визначити, який саме апарат потрібно придбати у вашому випадку. Цей лікар може працювати з особами, які мають проблеми зі слухом, включаючи вади слухового апарату, глухоту, тинітус (шум у вухах) та інші відхилення. На сайті https://lor.doctor/services/consulting ви можете записатися до цього лікаря, якщо вам терміново потрібна допомога. Коли вже організм точно говорить, що звернутися до нього треба негайно?

  • Ви відчуваєте різку втрату слуху. Зменшення слуху може відбутися частково, відчуватися періодами або різко. Це привід звернутися до лікаря негайно, якщо відбулася втрата слуху будь-якою мірою.
  • При захворюванні тинітусі. Це таке відчуття, коли не проходить шум у вухах або характерний для цього захворювання дзвін. Ці симптоми не пов’язані з зовнішніми звуками. 
  • При труднощах з розумінням мови співбесідника. Особливо у шумних або переповнених місцях. 
  • Якщо ви помітили або вам зробили зауваження інші люди про те, що ви занадто часто просите повторити сказане або повільно реагуєте на мову.
  • Часто відбуваються сполучені зі змінами у слуховому сприйнятті постійні головні болі. Вони можуть бути різноманітного характеру та характерно для слухової проблеми «віддавати» у вухо. 
  • Наявність болю у самих вухах також є тривожним сигналом. Неприємні відчуття можуть проявлюватися у стані болю, свербіжу або невгомонності у вухах. 
  • При постійному відчутті важкості чи наповненості вух. 

Спеціаліст у цій області допоможе вам знайти найпрактичніше рішення саме у вашій ситуації. Якщо ви помітили різкі зміни або вже давно та повільно за ними спостерігаєте, краще не відкладати похід до цього лікаря. Водночас ви можете звернутися до лора, адже він розглядає всю систему органів сприйняття: носа, вуха, горла. Тому він може дати поради по те, як в комплексі можна доглядати за своїм слухом. Невролог також часто працює у зв’язці з цим спеціалістом, адже саме через нервову систему та порушення у роботі нейронних зв’язків, в нас з’являються різноманітні розлади у тілі, які можуть негативно впливати на ті системи, які здаються нам несподіваними для області. 

Кірова Єва

Кірова Єва