Друк на чашці шовкотрафаретним методом – що треба знати про це?

Друк на чашці шовкотрафаретним методом

Чи можна такий звичний, на перший погляд, та буденний елемент столового посуду, як чашка, зробити унікальним? Друк на чашці – найбільш ефективний та популярний спосіб оригінально прикрасити філіжанку. Тож, як прикрасити чашку, щоб вона стала неперевершеною та радувала око довгий час? На сьогодні використовуються різні методи нанесення друку на керамічну чашку. Але ми більш детально роздивимося найбільш якісний серед них. І мова про нанесення зображення за допомогою шовкотрафарету. 

Як наноситься зображення за допомогою шовкотрафарету?

Шовкографія є доволі популярним варіантом нанесення зображень не тільки на чашки, а і на інші вироби з дерева, пластику, паперу, тканин. Такий метод перенесення відтворення дозволяє нанести як одноколірне зображення, так і різнобарвне. Суть шовкотрафарету полягає в тому, що спочатку створюється трафарет малюнку. Якщо майбутній малюнок містить декілька кольорів, то для кожного кольору трафарет виготовляється окремо. А потім шарами наноситься малюнок на поверхню, яку потрібно прикрасити. Після нанесення всіх кольорів, виріб термічно обробляється. 

Як це виглядає на практиці? На верстат, який здатен обертатися, у спеціальні тримачі встановлюються чашки. Під час оберту верстата з чашками, на них за допомогою трафарету наносяться відповідні дизайнерські візерунки. 

Переваги шовкотрафаретного методу для нанесення зображення на чашку

  • Такий спосіб дозволяє швидко і якісно нанести зображення на потрібну поверхню;
  • Шовкотрафаретний метод дозволяє зробити великі тиражі за низькою собівартістю;
  • Можна наносити кілька кольорів одночасно;
  • Процес не потребує якихось спеціальних засобів, єдине що потрібно, це виготовити потрібні трафарети;
  • Надрукована картинка тримається довго, не вицвітає і не дряпається.

Яку важливу роль виконують чашки з логотипом компанії 

Друк на чашках несе не тільки позитивне значення для власника кухля, а і може слугувати якісною рекламою компанії чи бренду. І не дивно, що такий маркетинговий хід використовує все більше компаній, не тільки великих, а і маленьких. Брендова чашка, це те, що найбільш часто потрапляє на очі. 

Фірмові подарунки у вигляді чашки з логотипом компанії здатні підвищувати інтерес до бренду та сформувати позитивний імідж організації, логотип якої буде нанесено на посуд. Здавалось би, наче це така дрібниця, але чашка з лого виконує багато важливих функцій. Якщо ви хочете порадувати своїх клієнтів, то замовляйте чашки із логотипом вашої компанії в PNG.studio.

Кірова Єва

Кірова Єва