Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Гортензії – що символізують так коли їх дарувати?

Вер 12, 2023
Гортензії

Однїєю із найкрасивіших та символічних квітів є гортензія. Букети з гортензією завжди привертали увагу людей, і вони стали популярним вибором для подарунків на різноманітні заходи. Але що саме символізують гортензії та кому краще дарувати ці чарівні квіти?

Що символізують гортензії?

Що символізують гортензії?

Гортензії – це не просто квіти, вони несуть в собі глибокий символізм і виразні емоції. Основні символи гортензій включають:

 1. Любов і вдячність. Гортензії часто асоціюються з вираженням глибокої любові та вдячності. Вони можуть стати чудовим подарунком для вашої половинки або близьких друзів і родичів, як вираз вашої ніжності та подяки за їх підтримку.
 2. Виразність почуттів. Гортензії також символізують виразність почуттів і бажання спілкуватися. Дарувати гортензії можна тим, з ким ви хочете поділитися своїми думками і емоціями.
 3. Гармонія і спокій. Ніжні кольори гортензій, такі як блакитний та рожевий, символізують гармонію і спокій. Тому вони чудово підходять для подарунків у стресових або важких життєвих ситуаціях.
Кому дарують гортензії?

Кому дарують гортензії?

Гортензії – універсальний подарунок, який підходить для різних випадків та відносин. Ось декілька ситуацій, коли вони стануть ідеальним вибором:

 1. Букет квітів на день народження. Для святкування дня народження близької людини оберіть гортензії в ніжних тонах. Вони додадуть нотку романтики та вдячності вашому подарунку.
 2. Подарунок для коханої. Як символ любові та вдячності, гортензії чудово підійдуть для подарунка вашїй коханій. Вони допоможуть виразити ваші почуття ніжно та елегантно.
 3. Підтримка в тяжкі моменти. Якщо ви хочете виразити співчуття та підтримку важливій людині, гортензії в блакитних або білих тонах стануть відмінним вибором.

Як вибрати букет з гортензій?

Вибираючи букет з гортензіями, слід звернути увагу на декілька моментів:

 1. Кольори. Вибирайте кольори гортензій, які відповідають символіці вашого подарунку. Блакитні, рожеві, білі та фіолетові гортензії мають різні значення, тому виберіть той, що вам підходить.
 2. Споживчі якості. Переконайтеся, що гортензії свіжі та доглянуті. Вони повинні мати яскраві квіти і здорові листя.
 3. Додаткові декорації. Розгляньте можливість додати до букету інші квіти або декоративні елементи для підкреслення його краси.

Якщо ви шукаєте ідеальний букет з гортензіями, зверніть увагу на квіткові магазини в Києві та по всій Україні, такі як “BuketLand”, які пропонують квіти з доставкою у будь-яке місце і час. Вони допоможуть вам замовити подарунок навіть з іншого міста і забезпечити кур’єрську доставку вчасно.

Переваги доставки:

 • Зручність. Ви можете замовити букет з гортензіями онлайн, не виходячи з дому.
 • Надійність. Професійні магазини квітів гарантують якість і свіжість квітів.
 • Збереження краси. Букет буде доставлений у спеціальних умовах, щоб зберегти його свіжість і красу.

Замовляючи букет з гортензіями з доставкою, ви отримуєте якісний та символічний подарунок, який подарує радість та емоції вашим близьким.

Гортензії – це не тільки квіти, але і спосіб виразити свої почуття та подяку. Обираючи їх як подарунок, ви даруєте не лише красу, а й символізм, який запам’ятається на довгі роки.