Інверторні генератори: принцип роботи та головні переваги

Інверторні генератори: принцип роботи та головні переваги

Інверторний генератор – сучасне рішення, що дозволяє отримувати електроенергію більш зручно та ефективно у порівнянні зі звичайними бензиновими чи дизельними моделями. дізнатись більш детально про їхні характеристики та придбати необхідний прилад можна за посиланням https://220volt.com.ua/ua/generatory/tip_generatora_invertornie_generatori/. Пропонуємо розглянути особливості інверторних генераторів та переваги, які вони мають.

Що таке інверторний генератор?

Інверторний генератор – це пристрій, що генерує електроенергію та потім перетворює її в постійний струм, а після цього знову перетворює у змінний. Цей процес відбувається за допомогою електронного інвертора, що дозволяє стабілізувати напругу та частоту струму. 

Існує два види інверторних генераторів. Перші дають на виході змінний струм з трапецеїдальною синусоїдою (спрощена форма), що відповідає більшості стандартних електричних пристроїв. Другі – генерують чисту синусоїду, що є важливим для коректної роботи чутливого обладнання.

Переваги інверторних генераторів

Електрогенератори з інвертором мають низку переваг. Зокрема:

  1. Чистий вихідний сигнал – виробляють струм, що має чистий синусоїдальний сигнал, аналогічний до того, який можна отримати від централізованої мережі. Це дозволяє їм безпечно живити електроніку.
  2. Економічне використання пального – автоматично регулюють швидкість роботи двигуна в залежності від навантаження, що дозволяє економити пальне. При невеликому навантаженні вони працюють на низьких обертах. Таким чином зменшується витрата бензину чи солярки.
  3. Компактність – такі пристрої мають невеликі габарити та вагу, що робить їх максимально мобільними. Інверторний генератор можна взяти з собою в кемпінг чи дачу, де немає централізованого електропостачання. 
  4. Довговічність – внутрішні запчастини генераторів виготовляються з матеріалів, що мають високу стійкість до навантажень. Термін служби інверторного джерела енергії за умови помірного навантаження становить близько 10 років.
  5. Тиха робота – конструкція містить спеціальні глушники та звукоізоляційні матеріали, що дозволяють значно знизити рівень шуму під час роботи пристрою. 
  6. Простота використання – інверторний генератор має нескладну конструкцію, що не потребує спеціальної підготовки для його експлуатації. 

Крім того, електрогенератори з інвертором не потребують складного та коштовного обслуговування. Деякі моделі мають додаткові функції, які роблять користування більш комфортним. Наприклад, економрежим, таймери та інші. 

Кірова Єва

Кірова Єва