Що подарувати на цей Новий рік: кращі ідеї від bodo

Що подарувати на цей Новий рік: кращі ідеї від bodo

Усі ми любимо новорічні свята, адже в ці зимові дні можна нарешті зустрітися з усіма родичами та кращими друзями і разом весело провести час. Крім того, усі ми готуємо гарні подарунки для близьких і стараємося, щоб ці знаки уваги були не просто гарними, а ще й дійсно цікавими та актуальними. Для тих, хто ще не визначився з презентами ми зібрали різноманітні ідеї новорічних подарунків від bodo, серед яких ви точно знайдете непогані варіанти саме для ваших рідних.

Квест-кімната

Це чудовий універсальний варіант для подарунка, який підходить на будь-яке свято. Адже завдяки цьому сертифікату ви можете зібрати своїх кращих друзів і разом відправитись відгадувати різноманітні загадки, проходити цікаві завдання та тлумачити різні головоломки. Варто зазначити, що тематику квесту ви обираєте самі, тож вам апріорі буде цікаво його проходити.

Spa по-турецьки

На ваших знайомих чекає спа відпочинок у кращих східних традиціях. Вони матимуть змогу відправитись в салон, де на них чекатиме розпарювання в хамамі, зволоження маслами, пілінг і масаж. Там вони точно зможуть непогано провести свій час і відпочити як душею, так і тілом.

Майстер-клас скелелазіння

Якщо ви шукаєте подарунок для людини, якій важко всидіти на місці і яка полюбляє саме активний відпочинок, то вам точно варто розглянути саме цей варіант. Для початку на вашого друга чекатиме інструктаж і тренер допоможе йому вибрати трасу певного рівня складності. Після цього він спробує здолати її, що точно стане для нього цікавим досвідом і можливо новим особистим досягненням.

Прогулянка на конях

В зимовий період хочеться якоїсь додаткової романтики і справжньої казки, а така прогулянка точно здатна створити для ваших рідних подібну атмосферу. Для катання нададуть спокійних коней, а перед самим заїздом на вас чекатиме інструктаж. Таким чином ви не тільки гарно проведете час з близькою людиною, а ще й зможете насолодитись спілкуванням з цими розумними тваринами.

Вечеря в грузинському ресторані

Ще один презент, який багато хто оцінить з ваших друзів. Володарі сертифіката відправляться в тематичний ресторан, де зможуть з багатого меню обрати свої улюблені страви або ж спробувати щось для себе нове. Крім того, на них чекають і смачні грузинські вина, які точно піднімуть їм настрій навіть у найхолодніший вечір!

Аромасауна для компанії

Такий презент ви можете вручити своїм друзям і разом з ними відправитись в салон для відпочинку в соляному залі. Там ви будете вдихати ароматичні випари, плавати в басейні та приймати крижаний душ. Усі ці процедури точно гарно впливатимуть як на ваш фізичний, так і на емоційний стан, так що вам точно варто спробувати саме цей сертифікат! 

Обирайте ті ідеї, які здаються вам найбільш вдалими і тоді ваші близькі точно будуть задоволені вашими подарунками!

Кірова Єва

Кірова Єва