Люди, які страждають безсонням, схильні до високого артеріального тиску

Люди, які страждають безсонням, схильні до високого артеріального тиску

Агентство Fars News: Нове дослідження в Америці показало, що люди, які страждають безсонням, ризикують мати високий кров’яний тиск.

Як повідомляє Fars Social Reporter, яке цитує Близькосхідне інформаційне агентство, дослідники Центру проблем і розладів сну Генрі Форда виявили у своєму дослідженні: люди, які страждають від розладів і проблем зі сном, можуть мати багато проблем зі здоров’ям, серед яких високий кров’яний тиск. є однією з найбільш очевидних. Можливі причини.

Доктор Крістофер, головний керівник дослідження, сказав: «Основною причиною безсоння є підвищення артеріального тиску, ймовірно, через те, що вони прокидаються кілька разів протягом ночі і проводять довгу годину в ліжку, щоб заснути.

Результати цього дослідження опубліковані на веб-сайті американського Центру проблем і розладів сну імені Генрі Форда і незабаром будуть представлені на щорічній конференції «Сон 2012», яка відбудеться 12 числа цього місяця в Бостоні, США.

Доктор Крістофер сказав: чим довше засинають хворі на безсоння і чим більше разів вони прокидаються, тим сильнішими та небезпечнішими будуть симптоми гіпертонії.

Дослідження проводилося на 5314 людей з безсонням, і вчені порівнювали їх з низкою здорових людей з нормальним сном за допомогою анкет.

Дослідники записували все, що пов’язано з симптомами, які відчували пацієнти, як вони спали та чи був у них високий кров’яний тиск чи ні.

Безсоння є симптомом постійної неможливості заснути, або, іншими словами, труднощів із засипанням, частих пробуджень протягом ночі з неможливістю або труднощами

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

В Newsworld.com.ua з листопада 2020 року. У блогінгу з 2014 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *