Оправи для окулярів – аспекти вибору

Оправи для окулярів – аспекти вибору

Оправи для окулярів виконують не лише функціональну, але й стилізовану роль, відображаючи індивідуальний смак та особистий стиль кожної людини. Вони є необхідною частиною окулярів, яка забезпечує надійність, комфорт та естетичний вигляд. Оправи доступні у безлічі варіацій і стилів, що дозволяє кожному знайти ідеальний для себе варіант.

Різноманітність

Оправи для окулярів існують у великому різноманітті форм, розмірів, кольорів та матеріалів. До найпоширеніших типів оправ відносяться:

 1. Повнорозмірні рамки. Повністю охоплюють лінзи, надаючи надійну підтримку та захист.
 2. Напіврамки. Вони, які мають лише верхню або нижню частину рамки, зберігаючи відкриті бокові частини лінз.
 3. Безрамкові. Оправи, які здебільшого відсутні, залишаючи лінзи прикріпленими лише з використанням мінімальних кріплень.
 4. Металеві. Виготовлені зі сплавів металів, таких як титан, нержавіюча сталь або алюміній.
 5. Пластикові. Створені зі сучасних пластикових матеріалів, які можуть бути яскравими та стійкими до ушкоджень.
Оправи для окулярів

Фактори вибору оправ

 1. Стиль. Мають великий вплив на загальний вигляд окулярів та образу людини. Важливо обрати стиль, який відповідає вашому особистому смаку.
 2. Комфорт. Мають бути комфортним протягом усього дня. Важливо вибрати моделі, які елегантно облягають ваше обличчя.
 3. Підгонка. Повинні правильно підходити за розміром до вашого обличчя, не залишати слідів на шкірі та не створювати дискомфорту.
 4. Матеріал. Те, з чого їх створюють, вкрай важливо. Деякі матеріали легкі, стійкі та гнучкі, що робить їх ідеальними для активного способу життя.

Вибір оправ під стиль гардеробу

При виборі оправ для окулярів важливо враховувати індивідуальні потреби, смаки та стиль. Від правильно вибраних оправ залежить не лише комфорт носіння окулярів, але й загальний вигляд та враження, яке він створює. Тому не поспішайте, виправіть час на вибір ідеальних оправ, які підкреслять ваш стиль та забезпечать максимальний комфорт під час носіння.

Оправи

Вибір форми оправи відносно форми обличчя

Вибір форми оправи для окулярів відносно форми обличчя грає важливу роль у створенні гармонійного та стильного образу. Різні форми обличчя вигідно виглядають з різними типами оправ, тому важливо враховувати цей аспект. 

Поради щодо вибору форми оправи в залежності від форми обличчя

1. Кругле обличчя:

 • З кутовими формами. Квадратні, прямокутні або кутові оправи створюють контраст з круглим обличчям, роблячи його вигляд більш овальним.
 • Великі. Великі оправи додають обличчю структуру та візуально збільшують його розміри.

2. Квадратне обличчя:

 • З круглими або овальними формами. Круглі або овальні оправи допомагають зробити контури обличчя менш строгими і більш м’якими.
 • З м’якими кутиками. Вироби з м’якими, округлими кутиками доповнюють квадратну форму обличчя, роблячи його більш приємним на вигляд.

3. Овальне обличчя:

 • Будь-які форми оправи. Людям з овальним обличчям підходять практично всі форми окулярів, тому вони можуть вибирати будь-які моделі, які вони вважають відповідними своєму стилю.
Оправи окулярів

4. Серцеподібне обличчя:

 • З нижньою обробкою. Моделі з нижньою обробкою або гарнітурами нижче лінії очей допомагають збалансувати широкий лоб і вузький підборіддя.
 • З круглими або овальними формами. Круглі або овальні оправи також додають візуальної м’якості серцеподібному обличчю, створюючи баланс пропорцій.

5. Прямокутне або довге обличчя:

 • З високими гарнітурами. Великі оправи із нижнім і верхнім обрамленням, візуально зменшують високий лоб, допомагають збалансувати прямокутне або довге обличчя.
 • З круглими або овальними формами. Круглі або овальні додають м’якості та згладжують візуальні лінії прямокутного або довгого обличчя.

Вибір форми окулярів відносно форми обличчя може значно покращити ваш зовнішній вигляд і створити гармонійний образ. Важливо експериментувати та вибирати ті оправи, які вам подобаються і відповідають вашому стилю, одночасно забезпечуючи максимальний комфорт та підтримку для очей. Зробити такій вибір найлегше в оптиці Київлінза: https://kyivlinza.ua/lviv/ 

Кірова Єва

Кірова Єва