3 помилки в поведінці жінки, які штовхають чоловіка на зраду

3 помилки в поведінці жінки, які штовхають чоловіка на зраду

3 помилки в поведінці жінки, які штовхають чоловіка на зраду
У ситуації зі зрадами, як правило, винні обидва партнери. Але часто саме поведінка жінки підштовхує чоловіка в обійми іншої.
Психологи виділяють три типи зв’язків між партнерами – емоційний, сексуальний та світоглядний.

Емоційний – це сердечне кохання, турбота одне про одного. Сексуальний – це інтимна близькість, коли обидва партнери отримують від неї задоволення. Світоглядна – це взаєморозуміння і спільні інтереси.

Руйнування одного з цих зв’язків підштовхує чоловіка до зради. Немає задоволення від інтиму, знецінення підтримки та уваги, розбіжності в інтересах – у цьому разі чоловік може почати шукати іншу жінку, з якою вдасться або відновити розірваний зв’язок, або отримати всі три одразу.

Брак часу

Дуже часто це проблема ділових жінок, тих, хто займається власним бізнесом і багато часу проводить на роботі. Коли часу на партнера бракує, чоловік починає почуватися непотрібним, здається, що його зусилля в сім’ї безглузді.

Заниження самооцінки чоловіка

Погодьтеся, ніхто не хоче бути слабким, недолугим, недолугим, недолугим. Але іноді жінки ображають свого чоловіка і наодинці, і прилюдно. А тим часом чоловік хоче бути сильним, розумним, надійним. Він вирушає на пошуки жінки, яка розгледить у ньому ці якості.

Розчарування

До весілля вона була доброю, хазяйновитою і турботливою. А після – як підмінили, хоча ще певний час трималася.

Якщо після весілля жінка виявилася не такою, якою її бачив чоловік, він розчарований. Якщо замість легкої романтичної дівчини дружина перетворюється на вимогливу незадоволену примхливу буркотуньку, чоловік напевно шукатиме споріднену душу на стороні.

Хоча, справедливості заради треба додати, що багато щасливих у шлюбі чоловіків не упустять нагоди розважитися на стороні, якщо вони впевнені, що це їм зійде з рук.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.