Поради експертів для плавців щодо боротьби з пошкодженням шкіри та волосся, спричиненими перебуванням у басейні

Чоловік тримає дівчину у басейні

Плавання – це чудове тренування, яке допомагає схуднути та підтримувати форму, веселий вид спорту, а також навичка виживання, яку кожен повинен опанувати у своєму житті.

Єдиним недоліком є шкода, яку воно завдає шкірі та волоссю. Саме через це багато людей взагалі утримуються від відвідування басейну.

Кілька порад для плавців щодо захисту шкіри та волосся:

  1. Спершу прийміть душ

Перед тим, як зайти в басейн, постарайтеся прийняти прохолодний душ. Це допоможе закрити пори на шкірі, щоб зменшити всмоктування хлору або солі з води в шкіру.

Це стосується як шкіри, так і волосся.

  1. Створити бар’єр

Хороший спосіб створити бар’єр між чистою шкірою і хлорованою або солоною водою – це нанести на неї зволожуючий крем, коли шкіра ще волога після душу.

Аналогічно, волосся можна захистити, використовуючи кондиціонер, що залишається після миття, або з невеликою кількістю олії.

  1. Захищати шкіру від сонця та світла

Незалежно від того, плаваєте ви в приміщенні або на відкритому повітрі, сонцезахисний крем стає важливим для вас. Однак багато людей не знають, що вплив будь-якої форми світла, включаючи світлодіоди і великі галогенні лампи, також може завдати майже такої ж шкоди шкірі.

Інвестуйте в хороший водостійкий сонцезахисний крем і нанесіть його на всі відкриті частини тіла приблизно за 30 хвилин до купання.

  1. Носіть шапку

Ви повинні носити шапочку для плавання не тільки для волосся, але й з метою гігієни.

Враховуючи, що багато людей користуються одним і тим же басейном, носіння шапочки для плавання є обов’язковим для підтримки гігієни волосся.

  1. Приймати душ відразу після купання

Для підтримки чистоти та гігієнічності води в басейнах використовується хлор, але його здатність викликати алергічні реакції та зневоднювати шкіру часто не береться до уваги.

Щоб уникнути цього, приймайте душ відразу після плавання.

  1. Зволоження

Не тільки шкіра, але й волосся потребує час від часу зволоження, оскільки хлорид викликає сухість.

Використовуйте м’який миючий засіб для тіла та зволожуючий шампунь для кожного купання, а також використовуйте хороший зволожуючий крем, щоб зберегти шкіру зволоженою. Душ, зволоження, купання, душ, ЗВОЛОЖЕННЯ, повторюємо!

  1. Тримайте плавальні костюми в чистоті

Не надягайте мокрі купальники для безпосереднього висихання.

Залишки солі та хлору, що відкладаються на них, можуть викликати проблеми зі шкірою, коли ви знову одягнете їх немитими. Виперіть їх з використанням м’якого миючого засобу і висушіть на сонці перед наступним використанням.

Кірова Єва

Кірова Єва