Призначення та використання проточного фільтра

Призначення та використання проточного фільтра

Питна вода, яка витікає з кранів у будинках та квартирах українців, не відповідає санітарним вимогам. Це пов’язано з тим, що очисне обладнання централізованих систем застаріле й недосконале, більшість труб заіржавіли. Непридатна для пиття рідина містить велику кількість хлору й має неприємний запах.

Розв’язати цю проблему допоможуть установки, які можна вибрати та придбати тут: https://softis.ua/catalog/filtry-dlya-pitevoy-vody/. Для побутового очищення часто використовують проточні фільтри. Так називається сучасна система очищення води, яка складається з трьох колб і кронштейна для кріплення.

Як працює проточний фільтр

Це чудове рішення для будинку або квартири, адже цей пристрій не тільки видаляє шкідливі домішки, а й зберігає мінеральний склад рідини. Колби разом із кріпленням встановлюють під мийкою, на поверхню виводять зручний кран, з якого витікає готова до вживання вода.

Завдяки різноманітним змінним картриджам проточні фільтри забезпечують очищення в декілька етапів:

  • механічне. Спочатку видаляються домішки розміром від 5 мкр ー іржа, мул, пісок, що потрапляють до рідини під час проходження по трубах;
  • видалення солей твердості. Надмірна кількість магнію та кальцію може негативно впливати на організм. Картридж з іонообмінною смолою обмінює частки цих речовин на іони натрію;
  • сорбція хлору та органічних сполук. Здійснюється за допомогою вугільного фільтраційного елемента.

Можна також використовувати картриджі для пом’якшення, видалення солей заліза й марганцю, органічних сполук. Результат ー користувач отримує чисту, прозору воду без неприємного запаху. Обладнання також прибирає канцерогенні домішки, пестициди, хлорорганічні речовини, тому рідина не залишає слідів на стінках посуду.

Використання проточного фільтра

Встановлення та обслуговування

Процес монтажу проточного фільтра не складний, це легко зробити самостійно. Окрім інструментів, які передбачені в комплекті до установки, також потрібно запастися комплектом фітингів і фум-стрічкою. Обслуговування передбачає, що раз на 3-6 місяців потрібно змінювати картриджі.

Найчастіше використовують такі змінні елементи для фільтрації:

  • спінені або нитчасті поліпропіленові, які видаляють домішки розміром 1-5 мкр;
  • іонообмінні для пом’якшення;
  • вугільні на основі гранульованого вугілля ー позбавляють рідину неприємного присмаку й запаху хлору;
  • мікрофільтрації для видалення дуже дрібних речовин, включаючи бактерії та віруси.

Проточний фільтр універсальний, його можна використовувати для доочищення або повного очищення води у будинку, квартирі, на дачі. В інтернет-магазині Softis можна вибрати такі потрійні установки, які забезпечать повноцінне очищення питної води та подбають про здоров’я своїх користувачів.

Кірова Єва

Кірова Єва