Матуючий крем для обличчя: Рекомендації та кращі засоби для вашої шкіри

Матуючий крем для жирної шкіри

Всупереч стійкому міфу, матуючий крем для обличчя є необхідним засобом не тільки для власниць жирної шкіри обличчя. Серед інших косметичних продуктів, він стане у нагоді дівчатам і жінкам з комбінованою шкірою, а також з проблемною. Спробуємо розібратися, яким чином діють матуючі креми для обличчя, на чому заснований їхній ефект, з’ясуємо, як рекомендується застосовувати матуючий крем.

Коли такий крем застосовується 

Якщо у шкіри підвищений показник жиру, це може спровокувати виникнення вогнищ запалення. Нестача зволоження стає ще одним фактором посилення роботи сальних залоз. На поверхні шкіри в подібних умовах з’являються нові і нові проблемні ділянки, прибрати або приховати які стає все складніше.

У такій ситуації матуючий крем це спосіб як замаскувати недоліки, так і з часом виправити їх. Його нанесення допоможе видалити блиск та зберегти матовість шкірного покриву протягом кількох годин. При цьому шкіра не пересушується. Пояснення того, в чому ефект матуючого крему для обличчя для жирної шкіри, що за дію він надає – дасть уважне вивчення його складу, що містить спеціальні компоненти.

Але далеко не тільки жирний тип шкіри створює передумови для того, щоб регулярно використовувати матуючі креми для обличчя – відгуки тих, хто вже давно застосовує цей засіб, однозначно вказують на те, що:

  • він необхідний, коли надворі спекотно;
  • без нього не обійтися, якщо у приміщенні задушливо;
  • він рятує при стресах та форс-мажорах;
  • його дія маскує видимі ознаки коливань гормонального фону, наприклад, у різних фазах менструального циклу;
  • він може допомогти у випадках зневоднення шкіри.

Як користуватися кремом, що матує 

Як користуватися кремом, що матує 

У будь-яких перелічених ситуацій на обличчі з’являється нездорове почервоніння і блиск, а декоративна косметика погано тримається на шкірі. Тому найбільш вірним рішенням буде скористатися кремом з ефектом, що матує. Але щоб він реально подіяв, необхідно знати, як правильно наносити матуючий крем для жирної шкіри або іншого її типу. Дерматологи та косметологи радять наступний порядок його застосування:

  1. ретельно очистити шкіру обличчя за допомогою відповідних засобів;
  2. нанести на шкіру тонік;
  3. м’якими рухами розподілити по обличчю крем, що матує, трохи більше його кількість витративши на Т-зону;
  4. якщо передбачено макіяж, приступати до нанесення косметики слід не раніше ніж через 15-20 хвилин.

Щоб бути впевненою в собі і знати, що обличчя в будь-який момент виглядає бездоганно, можна підібрати натуральні засоби на нашому сайті за доступною ціною.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.