Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Що подарувати дівчинці на 10 років: поради та ідеї

Кві 23, 2023
Що Подарувати Дівчинці на 10 років 🎁 Поради та Iдеї

Від дня народження до Різдва, від нового року до закінчення навчального року – завжди здається, що приходить час обирати ідеальний подарунок для дівчинки. Якщо вона народилася або зростає, вибір подарунка для дівчинки може бути складним завданням. Однак, не треба впадати відчай і купувати перше, що впадає під руку. Варто витратити час на вибір та розглянути ідеї для подарунків, які допоможуть зробити відповідний вибір. У цій статті ми поділимося з вами корисними порадами та ідеями щодо вибору подарунка для дівчинки на 10 років.

Тренди 2023 року

Зараз у світі все швидко змінюється, і подарунки для дівчинок не є винятком. Ось декілька трендових ідей для подарунків дівчинці у 2023 році:

 1. Розумні годинники для дівчаток
 2. Навушники-накладки
 3. Автоматична камера
 4. Настільні ігри
 5. Конструктори
 6. Електронні книги 
 7. Окуляри віртуальної реальності
 8. Технічні іграшки 
 9. Інтерактивні іграшки 
 10. Розважальні події 

Ідеї подарунків для дівчинки на 10 років

Подарунки можуть бути найрізноманітніші. В залежності від захоплень та інтересів дівчинки, подарунки можуть бути різні. Нижче ми наведемо список ідей, які допоможуть зробити відповідний вибір.

Іграшки та ігри

Іграшки та ігри – це завжди гарний вибір для дівчинки на 10 років. Вони допоможуть дівчинці розвиватися та весело проводити час. Нижче ми наводимо декілька ідей:

 • Набір для творчості або рукоділля – це може бути набір для вишивання, плетіння браслетів, ліплення з глини, розпису на склі або на тканині. Набір для творчості – це ідеальний подарунок для тих, хто любить рукоділля та творчість.
 • Конструктор – це може бути будь-який конструктор, наприклад, лего, кубіки Рубіка, конструктор з деталей, електронні конструктори та багато іншого. Конструктор – це ідеальний варіант для дівчинки, яка любить створювати та будувати щось нове.
 • Настільна гра – Якщо дівчинка любить грати в настільні ігри, тоді це може бути ідеальний варіант подарунка. Ігри, такі як “Монополія”, “Шахи”, “Доміно” та багато інших, допоможуть їй розвивати мислення та логіку.

Технології

Технології – це те, що молодші покоління обожнюють. Нижче наведено кілька ідей подарунків з цієї категорії:

 • Планшет або ноутбук – якщо дівчинка вже достатньо велика, то це може бути ідеальний варіант подарунка. Планшет або ноутбук допоможуть їй вивчати, розвиватися та займатися хобі.
 • Смартфон або мобільний телефон – якщо дівчинка настільки доросла, що готова отримати свій перший телефон, то це може бути чудовий подарунок. Але перед цим варто обговорити з батьками дівчинки, як вони ставляться до цього і чи є вони готові відповідати за безпеку та використання телефону.
 • Фотоапарат або відеокамера – якщо дівчинка любить фотографувати або знімати відео, тоді фотоапарат або відеокамера можуть бути ідеальним подарунком. Вони допоможуть їй розвивати фотографічні та відео-навички та залишати приємні спогади зі своїми друзями та родиною.

Книги 

Книги – це завжди чудовий подарунок, який допомагає дітям розвивати свої навички читання та пізнавати нові речі. Нижче ми наведемо декілька ідей:

 • Фантастичні та пригодницькі романи – такі книги завжди викликають інтерес у дітей та розвивають їх уяву та фантазію. “Гаррі Поттер”, “Хроніки Нарнії”, “П’ятдесят відтінків сірого” та багато інших.
 • Книги з психології та саморозвитку – це може бути корисно для дівчинки, яка починає займатися саморозвитком та психологією. Книги про відносини з друзями, емоційну інтелігенцію, професійний розвиток та багато інших.
 • Енциклопедії та книги про науку – якщо дівчинка цікавиться наукою та технологією, тоді книги про науку та енциклопедії можуть бути чудовим подарунком. Вони допоможуть дівчинці поглибити свої знання та відкрити для себе нові речі.

Одяг та аксесуари

10 років – це час, коли дівчатка починають цінувати свій вигляд та стиль. Тому одяг та аксесуари можуть бути ідеальним варіантом подарунка. Нижче ми наведемо кілька ідей:

 • Стильна сумка або рюкзак – це чудовий вибір для дівчинки, яка любить моду та стиль. Вона зможе використовувати його для школи або відпочинку з друзями.
 • Модний одяг – якщо ваша дівчинка починаэ проявляти інтерес до свого вигляду, то модний одяг може бути чудовим варіантом подарунка. Важливо обрати одяг, який відповідає стилю та підходить до її особистості.
 • Ювелірні вироби можуть бути чудовим подарунком. Це можуть бути сережки, браслети або кулони. Головне, щоб вони були відповідні віку дівчинки та не містили в собі шкідливих речовин.

Розважальні події

Розважальні події можуть бути чудовим подарунком для дівчинки, яка любить відпочивати та зустрічатися з друзями. Нижче ми наводимо декілька ідей:

 • Квитки на виставу або концерт – це чудовий варіант подарунка. Вона зможе отримати новий досвід та відчути себе дорослою.
 • Подарунковий сертифікат на відвідування тематичного парку або аквапарку – це чудовий варіант подарунка, який допоможе дівчинці відпочити та насолодитися пригодами.
 • Абонемент в кіно – це чудовий варіант подарунка, який дозволить дівчинці відвідувати кіно та дивитися улюблені фільми.

Як вибрати ідеальний подарунок?

Тепер, коли ми розглянули кілька ідей подарунків, ми хочемо дати кілька порад щодо вибору ідеального подарунка.

Перед вибором подарунка, варто розглянути інтереси та хобі дівчинки. Якщо вона, наприклад, любить малювати, то набір малювання може бути чудовим подарунком. Якщо вона любить грати на гітарі, то можна подарувати їй музичний інструмент або зареєструвати на курси гри на гітарі.

Цікава стаття для Вас – Cкільки Країн в НATO

Вадим Зубчинський

Заключення

Подарунок для дівчинки може бути різноманітним і залежить від інтересів, хобі, віку та особистості дівчинки. Ідеальний подарунок може бути іграшкою, конструктором, настільною грою, технологією, книгою, одягом та аксесуарами, а також розважальною подією.