Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Статистика знає коли і де ви зустрінете свою другу половинку!

Кві 23, 2023
Статистика знає коли і де ви зустрінете свою другу половинку!

Якщо ви відчуваєте безнадійність стосунків, прочитайте цю статистику. Більшість хоче зустріти когось особливого – того, з ким вони сподіваються провести залишок свого життя. Вони шукають їх усюди. Вони ходять на сайти знайомств. Вони відвідують бари і нічні клуби в надії закохатися…
Але багато з цих зусиль насправді не приносять плодів. Чи замислювалися ви коли-небудь, де ви, найімовірніше, зустрінете “того самого”…

Ви не самотні. Статистики, науковці, соціологи та фахівці зі стосунків – усім цікава відповідь на запитання, де знайти “того самого” і де познайомитися зі своїм майбутнім подружжям. Оскільки існує великий інтерес до того, як люди знаходять партнерів, досліджень на цю тему дуже багато.

Ось що говорять дослідження

Згідно з дослідженнями, це найвірогідніші способи зустріти людину, за яку ви зрештою вийдете заміж, коли ви, найімовірніше, зустрінете її і що потрібно, щоб вона була готова піти до вівтаря.

Згідно з дослідженням Marie Claire, середньостатистична жінка зустрічає свого майбутнього чоловіка у 25 років, а чоловіки зустрічають свою другу половинку трохи пізніше, приблизно у 28 років.

Згідно з дослідженням, проведеним Mic, переважна більшість знайомиться зі своїм подружжям через спільних друзів. Близько 38 відсотків усіх стосунків починаються між друзями друзів. Ще 22 відсотки сказали, що познайомилися зі своїми партнерами в соціальній обстановці.

У тому ж дослідженні також вивчали, як розвивалися стосунки після першого побачення. З тих стосунків, які отримали активний розвиток, приблизно половина з них починалася як платонічні друзі.

Аналогічні результати були отримані в дослідженні, опублікованому The Washington Post. Дослідження показало, що близько 30 відсотків усіх сучасних стосунків починаються із зустрічі через спільних друзів. Інший варіант – зустрітися з ними в барі чи ресторані. Третій найбільший варіант – онлайн-знайомства, але всі знають, наскільки “жахливим” це може бути.

Що спонукає хлопця піти до РАГСу?

Було проведено кілька різних досліджень, які допомогли визначити, що змушує чоловіків бути готовими до уз шлюбу, і, нарешті, поставити запитання. Ось що вони знайшли:

  • Вони мають бути фінансово стабільними

Більшість чоловіків навіть не подумають про те, щоб узяти на себе зобов’язання, доки у них не буде постійної роботи і кар’єри. Це загальновідомо, і так, це підтверджується дослідженнями.

  • Вони також мають бути певного віку

Старшокласники планують думати про шлюб як про можливість, коли їм буде від 23 до 25 років. Аспіранти планують думати про шлюб лише у віці від 25 до 29 років, а ті, хто має “просунуту” освіту, протримаються в холостяках до 32 років.

  • Вони теж не можуть бути занадто старими

Згідно з тим же дослідженням, після 38 років шанси чоловіка завести сім’ю різко знижуються.

  • Велике відкриття серед чоловіків полягає в тому, що їм часто набридають любовні зв’язки.

Більшість чоловіків хочуть бути з жінками і регулярно займатися сексом. Однак, як і жінки, вони теж втомилися від побачень. Саме заради гарантованого сексу вони готові відмовитися від принад неодруженого життя і намагатися зробити “наступний крок” у житті.

  • Єдине, що змушує більшість чоловіків вступити в постійні стосунки, – це усвідомлення того, що вони “не підходять” більшості тих, хто зустрічається на побаченні.

Бари повні молоді, і багато хто думає, що це місце, де вони можуть знайти претендентів на шлюб. Згідно з дослідженням, якщо вони почуваються занадто старими, щоб тусуватися з цим натовпом, чоловіки часто починають шукати “ту саму”. Інші опитані також сказали, що це було пов’язано з усвідомленням того, що вони занадто старі, щоб продовжувати зустрічатися час від часу.

Ви, найімовірніше, зустрінете “того самого”, коли вам буде від середини до пізнього тридцяти. Найімовірніше, ви зустрінете його на прогулянці з друзями, через друзів або на онлайн-знайомствах. І для того, щоб узяти на себе зобов’язання, йому доведеться пересититися типовою сценою побачень і утвердитися у своїй кар’єрі.

Цікава стаття для Вас – Чому ми спізнюємося?

Вадим Зубчинський