Сигнали та знаки, що говорять про котяче кохання

Сигнали та знаки, що говорять про котяче кохання

Як зрозуміти, чи любить вас ваша кішка і про що сигналізує котяча мова тіла і хвоста.

Дослідження показують, що якщо кішка дозволяє вам наблизитися до себе, торкатися і гладити – це свідчить про тісний зв’язок, тому що кішки дуже вибагливі і підпускають до себе тільки в тому випадку, якщо вони вам довіряють.

Якщо кішка спить поруч із вами або навіть на вас зверху, значить, це справжня любов!

Якщо кішка добровільно приходить і влаштовується у вас на колінах – це теж зізнання в коханні.

Дослідження показують, що якщо кішки повільно кліпають віями, це може бути ознакою довіри, задоволеності та прихильності.

Якщо кішка тримає хвіст вертикально, це сигнал довіри та прив’язаності; котячі використовують ці сигнали як один з одним, так і з людьми, щоб вказати на дружбу та бажання зблизитися. Слідкуйте за кінчиком піднятого хвоста. Його тремтіння відображає моменти особливої радості.

Якщо ваша кішка треться головою або боком об ваші ноги, вона ідентифікує вас як друга; це тому, що у кішок є нюхові залози з боків, на голові та навколо вух, які вони використовують для ідентифікації знайомих людей і предметів.

Мова тіла і рухи хвоста – це всього лише деякі прояви котячої прихильності, і розуміння цих сигналів може значно поліпшити наші стосунки з чотирилапим другом.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.