Спорт та Імунітет

Спорт та Імунітет

Заняття спортом – це не лише підтягнуте та красиве тіло, а й насамперед здорова імунна система! Достатньо додати 10-15 хвилин зарядки у свій ранок, почати більше ходити на свіжому повітрі, і ваша імунна система вам подякує. Фізична активність – це шлях до життя без вірусів та бактеріологічних інфекцій.

Як тренування впливають на наш імунітет?

Як ми вже знаємо, регулярні заняття допомагають нам зміцнити організм та укріпити імунну систему. Вправи допомагають нам боротися з вірусами та знижують ризик захворювань.

Фізична активність покращує кровотік в тілі й завдяки цьому поживні речовини потрапляють набагато швидше потрапляють до місця призначення та в більшій кількості. Кращою є і боротьба з вірусами.

Регулярні тренування запобігають ризику розвитку хвороб та патологій, покращується робота серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, нервової системи та системи травлення. До того ж відповідні фізичні вправи допомагають у реабілітації після хвороби.

Для того, аби підтримувати такий ефект, необхідно тренуватись не менше, ніж 2-3 раз на тиждень у фітнес-клубі ЛІГА, частіше гуляти та проводити час на свіжому повітрі – це забезпечує вам здоровий сон, допомагає боротися зі стресом і покращує настрій.

Тренування впливають та наш імунітет

Що найкраще зміцнює імунну систему?

  • Аеробні тренування: біг, танці, швидка ходьба, функціональний тренінг, звичайна прогулянка на свіжому повітрі.
  • Обов’язково заняття повинні супроводжуватись здоровим сном та правильним харчуванням.

Для зміцнення імунітету підходять вправи помірної інтенсивності. В середньому тренування провинне тривати 60 хвилин. Обов’язковим та важливим фактором є відновлення та відпочинок після занять, щоб організм не виснажувався.

  • Тренування в тренажерному залі з тренером. Найкращий варіант для початківця – придбати абонемент в спортзал з персональним тренером, який підбере для вас програму занять, план харчування та розповість вам усі секрети до гарної фігури та міцного здоров’я.
Тренування зміцнює імунну систему

Які тренування можуть нашкодити?

  • Силові тренування з великою вагою – тут слід бути обережними, тому що такий вид занять супроводжується запаленням (пошкоджуються м’язові волокна).
  • Високоінтенсивні тренування (CrossFit). Ваш організм може виснажитись та збільшиться ймовірність розвитку хвороб.

Отже, початківцям найкраще перед початком тренувань перевірити своє здоров’я в лікаря та проконсультуватись з персональним тренером Ліга-фітнес. Він з огляду на ваші особливості складе для вас оптимальний план тренувань та буде слідкувати за вашим станом здоров’я.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.