Тепловізійний приціл AGM Rattler TS35-384: Нова революційна технологія в вашій арсенальній справі

Тепловізійний приціл AGM Rattler TS35-384: Нова революційна технологія в вашій арсенальній справі

Тепловізійні приціли стають все більш популярними серед сучасних мисливців, спортсменів та військових, і не без причини. Новинка на ринку – тепловізійний приціл AGM Rattler TS35-384, представлений відомим виробником оптичних приладів AGM Global Vision, вже здобув шалену популярність серед фахівців та ентузіастів зі всього світу. Давайте розглянемо, що робить цей прилад таким вражаючим та як він може поліпшити ваші можливості.

Принцип роботи тепловізійного приціла AGM

Тепловізійні приціли, включаючи ті, що виробляються AGM, використовуються для спостереження об’єктів за допомогою інфрачервоного випромінювання, яке вони відбивають або випромінюють. Основний принцип їхньої роботи полягає в зборі теплового випромінювання від об’єктів навколо, перетворенні його на електричний сигнал, обробці цього сигналу та подальшому відображенні зображення на екрані.

Ось детальніше про принцип роботи тепловізійного приціла AGM:

 1. Збір інфрачервоного випромінювання: приціл має оптичну систему, що збирає інфрачервоне випромінювання від об’єктів, навколо яких здійснюється спостереження.
 2. Перетворення в електричний сигнал: оптична система фокусує теплове випромінювання на спеціальній матриці з детекторів (термоелементів або болометрів). Коли фотони випромінювання падають на детектори, вони нагрівають їх, змінюючи їх електричні властивості. Це призводить до створення електричного сигналу, який представляє теплове випромінювання.
 3. Обробка сигналу: отриманий електричний сигнал піддається обробці за допомогою спеціального процесора. Під час обробки відбувається підсилення сигналу та фільтрація шумів.
 4. Відображення зображення: оброблений сигнал подається на екран, де він відображається у вигляді теплового зображення. На цьому зображенні об’єкти, що випромінюють тепло, виділяються на тлі оточуючого середовища.

Таким чином, користувач може спостерігати об’єкти, навіть якщо вони знаходяться в умовах низької видимості або вночі, оскільки тепловізійний приціл AGM може виявляти теплове випромінювання, яке вони випромінюють.

Основні технічні характеристики тепловізійного приціла AGM Rattler TS35-384

 • Роздільна здатність: завдяки матриці зі спеціальним термочутливим сенсором приціл забезпечує високу роздільну здатність і чітке зображення об’єктів.
 • Теплові карти: agm rattler ts35 384 використовує теплові карти, які дозволяють точно визначити місцезнаходження об’єктів навіть у нічний час.
 • Збільшення: приціл має можливість збільшення від 3.5 до 14 разів, що робить його універсальним для різних умов полювання та спостереження.
 • Стабілізація зображення: вбудована система стабілізації зображення дозволяє уникнути руху та дрібних вібрацій під час спостереження або стрільби.
 • Водонепроникність та ударостійкість: корпус приціла виготовлений з міцного матеріалу, який захищає його від вологи, пилу та ударів.
Тепловізійний приціл AGM Rattler TS35-384: Нова революційна технологія

Хто обирає тепловізійний приціл AGM Rattler TS35-384

 • Мисливці: завдяки нічному баченню та високій роздільній здатності, мисливці можуть використовувати цей приціл для ефективного виявлення та відстеження диких тварин навіть у поганих погодних умовах або вночі.
 • Військові: у військових цей прилад стає незамінним знаряддям для розвідки та моніторингу ворожих дій, дозволяючи вчасно виявляти загрози та приховані цілі.

Переваги тепловізійного приціла AGM Rattler TS35-384

 1. Висока продуктивність: дозволяє виявляти об’єкти навіть на значній відстані та в умовах обмеженої видимості.
 2. Надійність: відмінна якість зображення та довгий термін служби.
 3. Універсальність: підходить як для мисливства, так і для військових операцій та спостереження.
 4. Простота використання: інтуїтивний інтерфейс та зручне керування.
 5. Компактність: легкий та компактний дизайн, зручний для переноски та використання в полі.

Сфери застосування тепловізійного приціла AGM Rattler TS35-384

 • Мисливство: виявлення та відстеження диких тварин.
 • Військові операції: розвідка, моніторинг та нічний контроль.
 • Безпека: використання в охоронних та пошукових місіях.
Тепловізійний приціл AGM Rattler TS35-384

Купити тепловізійний приціл AGM Rattler TS35-384 в магазині УкрОптика

Ви можете придбати цей надійний та ефективний тепловізійний приціл в магазині УкрОПТИКА за доступною ціною. Наші фахівці з радістю допоможуть вам обрати оптимальну модель та нададуть консультацію з експлуатації. Насолоджуйтесь високоякісним тепловізійним зображенням та розкривайте нові можливості з AGM Rattler TS35-384!

Кірова Єва

Кірова Єва