У Північній Кореї накопичуються товари після відновлення поїздів з Росії, повідомляє аналітичний центр

Палац Північної Кореї

Супутникові знімки показують, що товари з Росії, схоже, накопичуються на північнокорейській залізничній станції, приблизно через місяць після того, як повідомлялося про перетин кордону поїздами вперше з початку пандемії, заявив в понеділок аналітичний центр, що базується в США.

38 North, який здійснює моніторинг Північної Кореї, заявив, що знімки станції Туманган з кінця листопада і початку грудня показують, що відновлення торгівлі між Росією і Північною Кореєю йде повним ходом.

“Розширена зона обробки вантажів на Туманган також вказує на те, що Північна Корея очікує збільшення обсягу товарів у порівнянні з роками, що передували COVID-19, і може стати більш важливим партнером в майбутньому”, – йдеться в доповіді.

На початку листопада дві країни вперше з 2020 року відновили залізничне сполучення з незвичайним вантажем – 30 сірими породистими кіньми. Російські ЗМІ тоді повідомляли, що наступними вантажами будуть медикаменти.

Через кілька днів 38 північан повідомили, що бачили, як потяг перетнув кордон, зазначивши, що це сталося на тлі повідомлень про продаж зброї з Північної Кореї до Росії і загального очікування відновлення торгівлі між двома країнами.

800-метровий (ярдовий) міст Туманган (Міст дружби між Кореєю і Росією) є єдиним наземним сполученням між країнами.

Під дією міжнародних санкцій за ядерну зброю та ракетні програми Північна Корея стала майже повністю залежною від своїх сусідів, хоча Китай є її найбільшим економічним партнером.

Через пандемію Північна Корея запровадила один з найсуворіших у світі прикордонних режимів, лише нещодавно дозволивши невелику торгівлю наземним транспортом.

Захищена залізнична станція в Тумангані була побудована в 2021 році, приблизно в той же час, коли Північна Корея перетворила аеродром Уйджу на протилежному боці країни на величезну карантинну станцію для товарів з Китаю.

“Така велика карантинна зона не була створена в Тумангані, що говорить про те, що російський прикордонний перехід навряд чи отримає стільки вантажів, скільки привозить китайська залізниця, але це ще одна ознака повільного відкриття Північної Кореї для світу в міру ослаблення пандемії COVID”, – йдеться в доповіді.

Кірова Єва

Кірова Єва