Кріштіану Роналду продає колишній особняк у Манчестері за 3,25 млн фунтів стерлінгів

Роналду та розташування особняка

Зірка футболу придбав триповерховий цегляний будинок в Англії 11 років тому

Після того, як суперзірка світового футболу Кріштіану Роналду залишив “Манчестер Юнайтед” майже десять років тому, не дивно, що він готовий попрощатися зі своїм будинком у заможному англійському селі Олдерлі Едж, розташованому всього за 15 миль від його колишнього ігрового майданчика на “Олд Траффорд”.

Пан Роналду, який зараз є нападником італійського клубу “Ювентус”, виставив триповерховий цегляний будинок з п’ятьма спальнями на продаж у понеділок за 3,25 мільйона фунтів стерлінгів (4,1 мільйона доларів США), згідно з даними лістингу.

Португальський футболіст втратить 600 000 фунтів стерлінгів, якщо будинок буде проданий за такою ціною. 33-річний пан Роналду придбав будинок за 3,895 мільйона фунтів стерлінгів більше десяти років тому, згідно з правовстановлюючим документом, поданим до Земельного кадастру в 2007 році.

Зображення будинку демонструють напрочуд готичний смак пана Роналду в обстановці. Спартанський декор, що залишився в будинку, майже виключно чорного кольору, включаючи чорні килими з коров’ячої шкіри, плюшевий вугільно-сірий диван і навіть суцільні чорні штори.

В іншому будинок має досить традиційне оздоблення, включаючи світлу кам’яну плитку і паркетну підлогу та високі вікна.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.