Як часто міняти рушники у ванній

Як часто потрібно змінювати рушники у ванній

Повсякденну гігієну неможливо уявити без рушника. Причому не одного, а кількох, які використовують для різних частин тіла – обличчя, рук, ніг. Вони відіграють важливу роль не тільки у підтримці чистоти тіла, а й нашого здоров’я. Тому важливо ретельно слідкувати за їх станом та вчасно міняти. 

Кращі матеріали для виготовлення рушників

Рушники, призначені для використання у ванній кімнаті, повинні відповідати таким вимогам як щільність, висока поглинальна здатність, міцність та м’якість. Враховуючи ці критерії, більшість людей вирішують купити махрові рушники. Це правильне рішення. Адже вони є натуральними виробами, виготовленими зі 100% бавовни. За рахунок ворсистості рушники з махри є дуже м’якими та швидко поглинають вологу. Вони дарують приємні тактильні відчуття, легкі у догляді та мають доступну вартість.

Як часто міняти рушники

Фото https://podushka.com.ua/. Рушник махровий Annette peach Прованс

Останнім часом популярні рушники з бамбука. Бамбуковий текстиль приваблює покупців не тільки ніжністю та гарним поглинанням, а й стійкістю до бактерій та грибків. Саме ця властивість робить текстиль більш гігієнічним. 

Ще один варіант – рушники з мікрофібри. Вони відповідають потрібним вимогам та відрізняються різноманіттям забарвлень. Але на відміну від попереднього текстилю мають синтетичне походження, тому не дуже підходять прихильникам натуральності.

Саме такі пропозиції частіше за все можна знайти в інтернет-магазинах, таких як Podushka.ua.

Частота зміни рушників у ванній

Збираючи вологу та бруд, рушники стають потенційним місцем скупчення шкідливих мікроорганізмів. Для підтримки гігієнічності їх варто міняти не тоді, коли на текстилі з’являються видимі плями, а дотримуючись рекомендацій згідно з зоною використання рушника.

  • Для обличчя. Щоб запобігти поширенню бактерій та подразненню шкіри, треба змінювати рушник кожен день або через день. 
  • Для ніг. У теплу пору року рушник змінюють раз у 2 дні, взимку проміжок між праннями може бути збільшений до 3-4 днів.
  • Для рук. Через часте повсякденне використання рушник вимагає обов’язкової заміни кожного дня. 
  • Для тіла. Душовий рушник достатньо міняти після 3-4 разів використання, але важливо добре його просушувати після кожного витирання, щоб позбутися вологи.
Рушники у ванній

Фото https://podushka.com.ua/. Махровий рушник Charm Exclusive Karaca Home

Ще кілька порад

  1. Рушників повинно бути в достатній кількості. Краще мати 2-3 штуки змінного текстилю для кожної зони, а не чекати, поки висохнуть випрані речі. 
  2. Прати рушники треба в гарячій воді, бажано з додаванням миючих засобів, що мають дезинфікуючу дію. 
  3. Сушити текстиль краще на свіжому повітрі.

Не обов’язково суворо дотримуватися цих рекомендацій. Якщо на вашу думку рушник потребує прання – не чекайте та використовуйте свіжий текстиль. Адже чистий рушник – не тільки приємно та гігієнічно. Це показник гарної хазяйки, яка слідкує за здоров’ям сім’ї та приділяє увагу естетиці ванної кімнати.

Кірова Єва

Кірова Єва