Як правильно носити рубіни в прикрасах: правила та поради

Як правильно носити рубіни в прикрасах: правила та поради

Ювелірні прикраси з рубінами — розкішні аксесуари, здатні створити в образі виразний акцент і надати йому королівського шарму. Здавна люди вважали червоний рубін талісманом життєвої енергії, багатства та палкого кохання, але одягати його наважувалися не всі. 

Придбати ювелірні вироби з дорогоцінними самоцвітами ви можете в нашому інтернет-магазині Gold.ua, а прочитати про особливості та правила носіння рубінів — далі у статті.

Кому пасують рубінові прикраси

Яскравий малиново-червоний рубін — харизматичний камінь, який підходить не до всіх кольоротипів зовнішності. Так, дівчатам зі світлою шкірою та світлим волоссям більше пасують темно-червоні насичені камені, аніж яскраво-червоні. Шатенки зі смаглявою шкірою чудово виглядають у прикрасах з класичним малиново-червоним рубіном, а блондинки з мінералом рожевих відтінків.

З обережністю ставитись до рубінів варто жінкам таких кольоротипів:

  • красуням, чиє волосся має яскраве руде забарвлення, оскільки воно конкурує з виразними рубіновими прикрасами;
  • блакитнооким блондинкам, чию ніжну зовнішність червоні рубіни можуть зробити менш виразною;
  • надто смаглявим дівчатам, оскільки рубін нічого не додасть до їхньої ефектної зовнішності.

Цікавий факт: астрологи стверджують, що купити прикрасу з червоним рубіном варто представникам Стихії Вогню — людям, які народилися під знаками зодіаку Овна, Лева та Стрільця. Палкий рубін підкреслить найкращі якості вогняних знаків, проте його краще одягати з особливих випадків, а не кожного дня.

Коли краще носити рубіни

Розкішна золота каблучка з рубіном або вишукане рубінове кольє повністю розкриють свою красу при штучному освітленні, тож стануть ідеальними аксесуарами для вечірнього виходу. Проте елегантна брошка, невеличкий кулон або стримані пусети з рубінами можна використовувати і як акценти у повсякденних образах.

Рекомендації щодо носіння рубінових прикрас:

  1. Через неперевершену самодостатність червоних самоцвітів варто обмежуватися лише одним або двома рубіновими аксесуарами в образі.
  2. Щоб каблучка з рубіном або інша прикраса виглядала дійсно ідеально, протирайте її м’якою серветкою перед виходом, а також після носіння — перед тим, як покласти на зберігання.
  3. За можливості обирайте рубіни в золотому, а не срібному обрамленні, оскільки золото краще пасує до енергетики каменю.
  4. Якщо ви хочете носити рубін як талісман, оберіть каблучку чи браслет, оскільки саме через руки найкраще вивільняється енергетика каменю.

Як бачимо, попри яскраву харизму рубінів, їх можна поєднувати з іншими самоцвітами в ювелірній композиції. Оптимальним варіантом для поєднання стануть смарагди спокійних відтінків, а ось із насиченими синіми сапфірами варто бути обережними.

Кірова Єва

Кірова Єва