Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Консультація офтальмолога як надійний спосіб позбутися проблем із зором

Лют 6, 2024
Консультація офтальмолога як надійний спосіб позбутися проблем із зором

Офтальмолог – це лікар, який спеціалізується на усуненні проблем із зором. Фахівець проводить обстеження, діагностику, лікування та профілактику захворювань, виконує операції на очах. Звернення в офтальмологічний центр у Києві «Центр Ока» допоможе покращити зір. Фахівці проводять обстеження, призначають окуляри та контактні лінзи за потреби.

Чому варто записатися на консультацію до офтальмолога?

Звернення до лікаря потрібне в таких випадках:

 1. Сильний раптовий біль в очах.
 2. Періодичний біль в оці чи навколо нього.
 3. Туманне, розмите чи двоїсте зображення.
 4. Спалахи світла чи яскраві плями, які виникають раптово.
 5. Виникнення аури.
 6. Хвороблива чутливість до світла.
 7. Опухлість, почервоніння.
 8. Зміна кольору райдужної оболонки.
 9. Білі ділянки в зіниці.
 10. Свербіж, печіння, рясні виділення.
 11. Будь-яка раптова зміна зору.

За виникнення симптомів не варто зволікати з походом до фахівця, аби початкова форма захворювання не перейшла у хронічну.

Які захворювання лікує офтальмолог?

Фахівці усувають найпоширеніші та рідкісні захворювання:

 1. Міопію (короткозорість).
 2. Гіперметропію (далекозорість).
 3. Астигматизм.
 4. Пресбіопію та інші вікові проблеми з очима.
 5. Диплопію (двоїння в очах).
 6. Слабкий зір.

Офтальмолог проводить операцію для лікування:

 • глаукоми;
 • катаракти;
 • відшарування сітківки;
 • травми.

Вчасно проведене лікування забезпечує чіткий зір та запобігає ускладненням.

Як вибрати окуліста: кілька простих порад

До якого фахівця в офтальмології звернутися, залежить від того, які симптоми наявні та що за проблеми із зором потрібно розв’язати. Для планового огляду варто відвідати оптометриста. Фахівець діагностує та лікує найпоширеніші захворювання очей.

Візит до офтальмолога потрібний, коли необхідна операція на оці. Фахівець радить, як доглядати за органами, включно з проведенням офтальмологічних оглядів і видачею рецептів на окуляри та контактні лінзи.

Оптик зазвичай співпрацює з оптометристом та офтальмологом. Фахівець перевіряє придатність окулярів або контактних лінз до використання та показує, як безпечно носити їх.

Методи корекції зору

Корекція проблем зору на кшталт міопії, гіперметропії, астигматизму та пресбіопії охоплює не лише призначення окулярів і контактних лінз. Сьогодні пацієнти користуються кількома методами корекції зору. Лікар допомагає підібрати слушне рішення відповідно до індивідуальних потреб. Поширені методи корекції зору, що практикують в офтальмологічному центрі в Києві «Центр Ока»:

 1. Окуляри. Носіння окулярів – це простий спосіб виправити аномалії рефракції. Поліпшення зору цим методом дає змогу вибирати різні варіанти лінз, конструкції оправи та покриття відповідно до способу життя, професії та діяльності.
 2. Контактні лінзи. Популярна альтернатива окулярам. Контактні лінзи пропонуються у зручних кольоровому, біфокальному, одноразовому варіантах. Контактні лінзи тривалого носіння можна використовувати до 30 днів поспіль.
 3. Заміна природної лінзи. Процедура відома як рефракційна заміна (екстракція) прозорої лінзи. Передбачає видалення частини ока та заміну штучним аналогом. Нова лінза має покращену силу фокусування, зменшуючи потребу в окулярах або контактних лінзах.

Фахівці офтальмологічної клініки «Центр Ока» виконують процедуру імплантації лінзи поверх природного відповідника. Завдяки цьому покращується природна сила фокусування. Процедура корисна для пацієнтів зі значною короткозорістю.

Фактори, які слід враховувати для корекції зору

Перш ніж прийняти рішення про процедуру корекції зору, треба з’ясувати ваші потреби. Для читання, водіння, виконання щоденних справ достатньо носити окуляри. Якщо потрібен більш чіткий зір або використання окулярів небажане, варто піти на операцію для корекції зору.

Потрібно враховувати спосіб життя. Спортсмену підходять контактні лінзи. Якщо пацієнт займається професійною діяльністю, яка вимагає високої точності зору, варто його коригувати.

Орієнтиром є загальний стан здоров’я. Пацієнти з хронічними захворюваннями зіштовхуються з труднощами, користуючись окулярами чи контактними лінзами. Тому найкращим варіантом є операція з корекції зору. За детальною консультацією звертайтеся до фахівців офтальмологічного центру в Києві «Центр Ока».

Детальніше за посиланням: https://centeroka.com.ua/uk/posluhy/lazerna-korektsiya-zoru