Як вибрати меблі на кухню 

Як Вибрати Меблі на Кухню

Основними вимогами до сучасних кухонь є практичність, естетичність, гармонічне поєднання з дизайном приміщення та простота догляду. Меблі для кухні сьогодні представлені в широкому асортименті. Модифікації відрізняються між собою за конфігурацією, внутрішнім наповненням, матеріалом виготовлення, вартістю. 

Сьогодні можна придбати готовий гарнітур або ж замовити виготовлення меблів під ключ з установкою. Вибір залежить від особистих вподобань замовника щодо внутрішнього наповнення, габаритних розмірів, дизайну оформлення та його фінансових можливостей. 

Основні критерії вибору меблів на кухню 

Обираючи меблі на кухню, потрібно враховувати закладений бюджет, габаритні параметри та конфігурацію приміщення. Також потрібно звертати увагу на такі моменти:

  • матеріал виготовлення: ДСП, МДФ, ЛДСП, комбіновані матеріали, скло;
  • конфігурація: кутові, прямолінійні гарнітури, які встановлюються вздовж стіни;
  • габаритні розміри, внутрішнє наповнення;
  • якість фурнітури, бо від цього залежить довговічність всього гарнітуру;
  • стилістичне рішення та дизайн виготовлення, оскільки гарнітур повинен гармоніювати з приміщенням;
  • наявність гарантії від виробника та її термін.

Щодо матеріалів виготовлення, то все залежить від естетичних вподобань замовника, а також суми закладеного бюджету. Кухні із ДСП, МДФ, ЛДСП коштують дешево, мають великий вибір по кольору, стилістичному рішенню. Меблі з натурального дерева мають високу вартість, але виглядають презентабельно, благородно та служать довгі роки. 

Обираючи меблі по колористичному рішенню, потрібно враховувати дизайн та розмір самого приміщення. В маленькі кухні краще обирати гарнітур світлих відтінків, що дасть змогу візуально збільшити приміщення.

Вартість меблів для кухні 

Одним із критеріїв вибору меблів є їх вартість. Ціна кухонних гарнітурів залежить від декількох основних моментів: матеріал виготовлення, країна-виробник, габаритні розміри, якість наповнення та фурнітури, складність конфігурації, кількість модулів та їх вид. До того ж можна придбати готовий варіант або ж замовити індивідуальне виготовлення . В першому випадку ви отримаєте декілька переваг: швидка доставка та встановлення, великий вибір по вартості та іншим критеріям. Індивідуальне виготовлення коштує дорожче, але ви зможете розраховувати на те, що кухня буде повністю відповідати вашим потребам, як зі сторони естетики, так зі сторони практичності. Другий варіант є єдиним виходом, якщо кімната має нестандартну конфігурацію або ж невеликі габаритні розміри.

Кірова Єва

Кірова Єва