Як вибрати обручки, щоб не жалкувати?

Як вибрати обручки, щоб не жалкувати?

Обручки — одна з найважливіших прикрас у житті кожної людини. Це символ любові та відданості, беззастережної підтримки, прийняття та поваги. Кожні молодята з особливим трепетом, хвилюванням і нервовим трясінням вибирають собі обручки. Це не та прикраса, яку ви можете заховати в скриньку або поміняти. Саме тому необхідно особливо уважно вибирати обручки. Про деякі секрети розповімо в цій статті.

Як вибирати обручки серцем?

Вибір обручок — перше серйозне спільне рішення майбутньої сім’ї. Не лякайтеся, якщо вже на цьому етапі у вас виникнуть розбіжності. У кожного з нас різні смаки та уявлення про прекрасне. Ваше завдання як молодят — знайти компроміс. Зараз ювеліри пропонують великий асортимент красивих обручок у класичному або трендовому дизайні.

Якщо у вас абсолютні різні уявлення про те, який вигляд має мати обручка, не переживайте. Уже кілька років у моді різні обручки. Наприклад, у нареченої класична європейка з доріжкою каміння, а у нареченого — американка без інкрустації, але з алмазною гранню. Тут важливо дотримуватися одного правила — обручки мають бути виготовлені з одного дорогоцінного металу одного кольору. Наприклад, європейка та американка з білого золота або комбінованого матеріалу. Навіть різні стилістичні обручки з одного матеріалу на безіменному пальці будуть говорити про ваше кохання.

Як вибирати обручки розумом?

Раціональний підхід до пошуку обручок складається з двох етапів: вибір і купівля. Що радять ювеліри щодо вибору обручок:

  • враховуйте ваш рід діяльності (якщо у вас ручна праця, то ви зніматимете прикрасу перед роботою, однак якщо вам необхідно багато друкувати, то краще не купувати об’ємні моделі або віддавати перевагу обручкам без активного декору, який може заважати);
  • якщо переживаєте, що тренд скоро перестане бути актуальним, віддавайте перевагу класичним моделям;
  • якщо вам дуже сподобалася трендова обручка, не переживайте про мінливість моди, адже найголовніше, щоб прикраса тішила вас;
  • не залишайте вибір і купівлю обручок на самий кінець підготовки до весілля (у цей період молодята часто стикаються з нестачею коштів і купують обручки, які їм не подобаються).

Якщо на торті або іншому атрибуті весілля ви завжди зможете заощадити та від цього нічого не втратити, то обручки залишаються з вами до кінця життя. Краще підготовку до весілля почати саме з них.

До процесу купівлі обручок теж варто ставитися з особливою увагою:

  1. Сумнівні салони. Обручки купують із дорогоцінних металів, тож це теж інвестиція. Щоб переконатися, що ви точно купуєте золото, звертайтеся тільки до відомих ювелірних виробників.
  2. Час купівлі. Наш організм змінюється протягом дня, тому не рекомендується купувати коштовності на пальці вранці та ввечері. Найкраще підійде день, коли за вікном середня температура (від спеки руки опухають, а від холоду — звужуються судини, тому розмір може бути не точним).
Кірова Єва

Кірова Єва