Як вибрати надійний обмінник для біткоїнів?

Як Вибрати Надійний Обмінник для Біткоїнів

Сьогодні цей вид криптовалюти є найпопулярнішим та одним з найдорожчих у світі. Багато користувачів різноманітних бірж та власників банківських карт, рахунків мріють вкладати свої активи саме у такі віртуальні гроші, купуючи або обмінюючи їх на національну валюту. Обміняти біткоін на приват24 можна цілодобово на різних сервісах, порталах, платформах, які пропонують швидкість, надійність, найвигідніші курси для клієнтів та простоту користування для новачків.

Як і де можна конвертувати крипту

Варто зазначити, що досвідчені трейдери знають: на операціях обміну біткоїнів можна непогано заробити. Щоб отримати найбільшу вигоду, варто витратити час на невеликий аналіз пропозицій на ринку, підібрати декілька варіантів обмінних пунктів, наприклад https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah. Якщо ви бажаєте обміняти коїни, існує декілька способів:

  • На обмінниках;
  • За допомогою біржових порталів;
  • Методом продажу приватно.

Найбільш популярним методом конвертації цифрових грошей є обмінні пункти. Щоб обрати оптимальний для себе, розглянемо декілька важливих моментів:

  • Проаналізуйте відгуки людей, які користувались послугами того чи іншого сервісу. Компанії, які планують міцно закріпитись у цій сфері, сумлінно оберігають власну репутацію. Вивчайте негативні, позитивні відгуки не тільки на відомих сайтах, що профілюються на цьому, а й на форумах загального напрямку. Звичайно, люди охоче пишуть про негативні моменти, ніж про переваги. Але приймати рішення тільки вам. Численні несхвальні коментарі повинні насторожити користувача, так само, як і суцільні схвальні. Зверніть увагу на відомості про реєстрацію точки у найбільших, найпопулярніших платіжних системах, реквізити. Компанії з чистою репутацією нічого не приховують, вони відкрито зазначають свій рейтинг;
  • Швидкість зворотнього зв’язку. Постійна підтримка клієнтів, оперативний відгук на звернення – показники якості. Рейтингові обмінники пропонують користувачам декілька популярних методів зв’язку з консультантами: скайп, електронна пошта, телефони, онлайн-чати та інше. Щоб визначити для себе цей параметр, задайте оператору просте запитання щодо сервісу та засікайте, скільки часу пройде до відповіді. Характеристики кваліфікованого сервісу: миттєва відповідь саме від живої людини, текст по суті, без зайвих фраз та узагальнень;
  • Історія на ринку послуг. Чим довше обмінник працює (рік, два та більше), тим більша ймовірність, що ви не зустрінетесь із шахрайством, це показник надійності. Режим роботи теж важливий. Кількість годин протягом доби, скільки днів на тиждень – все це варто дізнатись одразу, щоб не потрапити у неприємну ситуацію.

В якості підсумка варто відмітити, що відсутність офіційного визнання біткоїнів ніяк не шкодить рівню та кількості фінансових операцій, які щоденно проводяться з цими грошовими одиницями майже у всіх країнах світу, та інтерес до них з кожним роком тільки підвищується. Обирайте для себе надійний обмінник та будьте впевнені, що ви на правильному шляху.

Кірова Єва

Кірова Єва