В цьому матеріалі ми розкажемо про те, як вибрати фільтр для води, щоб забезпечити її якісне додаткове очищення. Враховуючи стан водопровідної системи України, звичайна водопровідна вода не зовсім підходить для пиття і приготування їжі. Через застарілі технології очищення, зношену водопровідну систему та інші фактори в ній містяться різні шкідливі домішки. Це виражається у специфічному запаху, осаді, нальоті тощо. Така вода небезпечна для вашого здоров’я. Вона потребує додаткового очищення.
Перейшовши за цим посиланням, ви можете вибрати та купити професійні та високоефективні системи очистки води для квартири та будинку: https://akvantis.com.ua/for-home. Європейська якість та високий ступінь очищення робить такі системи незамінними у домах сучасних українців, які піклуються про своє здоров’я.
Очищувати воду в домашніх умовах можна за допомогою різних приладів. Щоб зробити правильний вибір, потрібно знати, якими вони бувають та чим відрізняються.
Типи фільтрів
Розглянемо, які бувають фільтри. На сучасному ринку є такі типи пристроїв:
- Фільтри-глечики – вирішуючи, який фільтр для води вибрати, пересічні споживачі нерідко обирають цей вид як самий простий та зрозумілий. Вода, проходячи під силою тяжіння скрізь фільтрувальний елемент, залишає в ньому різні непотрібні домішки. Термін експлуатації змінного картриджа: 1-3 місяці. Найменш ефективний з усіх можливих варіантів, адже фільтри в таких глечиках не здатні повністю видалити з води всі шкідливі елементи.
- Фільтри на кран – монтуються безпосередньо на змішувачі (накручуються на різьблення). Принцип дії аналогічний попередньому і це також не надто ефективно.
- Настільні – також приєднуються до крана (для перемикання використовується дивертор) і розташовується на стільниці поблизу нього. Має відповідну моделі кількість фільтрувальних картриджів (колб) та окремий кран для витоку води. Зміна картриджів — кожні 3-6 міс.
- Системи зворотного осмосу – найдосконаліші та дуже популярні. Вода в них пропускається через спеціальну мембрану: на наступний етап проходять лише молекули води, позбавляючись усього зайвого. Перед цим етапом рідина проходить передочистку від механічних, хімічних, органічних небажаних домішок та солей. Наприкінці для фінішного очищення та кондиціювання вода проходить вугільний лінійний постфільтр. Найчастіше ці системи мають також мінералізуючі та біокерамічні картриджі. У комплект входять також накопичувальні баки об’ємом 8-15 л.
- Мембранні фільтри — схожі на системи зворотного осмосу,але здатні фільтрувати воду значно швидше, до того ж, не потребують накопичувального баку.
Де купити якісну систему для очищення води в домі
Компанія Аkvantis пропонує найтехнологічніші та найпродуктивніші системи очищення води у домі від відомих європейських виробників. Це сучасні професійні системи, здатні забезпечити вас чистою питною водою не лише для вживання, а й для побутових потреб, щоб ваша техніка слугувала якнайдовше. Обирайте який фільтр для води кращий для вас на сайті компанії — орієнтуйтесь на власні потреби та кількість споживачів у домі.