Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Золоті обручки – вдале придбання на все життя

Сер 7, 2023
Золоті Обручки – Вдале Придбання на Все Життя

Як правило прикраси, в тому числі і ювелірні вироби, купують з орієнтацією на моду. Тобто тренди у світі прикрас також існують і сучасні модники і модниці їх відслідковують. Але є вироби, які купують не з орієнтацією на тренд, а з «прицілом» на те що носитимуть на протязі дуже довгого періоду (хочеться вірити що на протязі всього життя).

Золоті обручки

Що це за унікальні екземпляри? Прикраси якими обмінюються молодята на весіллі. Ну а оскільки фаворитом майстрів ювелірів серед коштовних матеріалів вважається голд, то не дивно що саме золоті обручки користуються неймовірним попитом і серед молодят. Консультанти УкрЗолото готові допомогти вам з вибором. А професійні консультація точно знадобиться, бо асортимент величезний і постійно поповнюється новими серіями.

Обираємо прикрасу «вічну» як любов

Отже золоті обручки – це універсальне рішення з усіх боків. По-перше, така прикраса має чудовий вигляд і зберігатиме його на протязі довгого часу. Тобто свій акуратний вид ваші обручки не втратять і через 50 років після того як ви ними обміняєтеся на весіллі.

По-друге, золото завжди актуальний дорогоцінний метал і прикраси з нього теж завжди доречні. Це значить що вам не варто хвилюватися за ювелірні тренди бо золото – то метал поза часом. Головне, визначитися з фасоном. Але то вже окрема тема. І нарешті, золота обручка дуже красиво поєднується з іншими аксесуарами. Це питання цікавить не тільки жінок, а й чоловіків, які носять годинник, браслет і печатку. Золоті обручки в тандемі з іншими прикрасами виглядатимуть дуже гармонійно.

Щодо фасону, то тут є багато пропозицій. Здавалося б які можуть бути варіації, адже обручка має «класичну» форму і ще й має бути однакова як у нареченої так і в нареченого. Але не все так просто у сучасному ювелірному світі. Так парні прикраси – це актуально. Так парні, однакові моделі, які відрізняються лише розмірами, широко представлені у колекціях всіх мануфактур. При цьому це можуть бути пласкі варіації або опуклі. Також сучасні споживачі, які обожнюють експерименти з прикрасами, просто «змушують» майстрів пропонувати щось нове, оригінальне. Наприклад – обручки з золота схожі на гайки… Виглядає дуже стильно. Також все частіше використовуються декоративні елементи у вигляді:

  • Коштовного каміння;
  • Емалі;
  • Кераміки;
  • Діамантового гранування.

Не менш популярний спосіб зробити обручки унікальними – нанесення написів з іменами наречених або з особливим текстом (освідчення у кохання, клятви і т.д.).

Обручки

І ще новинка на ювелірному ринку – це різні за своїм дизайном і декором обручки. Такі рішення теж існують і виглядають не менш оригінально. Враховуючи такий величезний вибір, експерти UkrZoloto радять оцінити запропоновані серії за допомогою фото і завжди раді допомогти слушними рекомендаціями.