Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Apple знову рекламує в Twitter

Гру 4, 2022
twitter

Ілон Маск заявив, що компанія Apple Inc. “повністю відновила” рекламу в Twitter Inc., ще більше деескалуючи війну, що назріває між двома найвпливовішими технологічними компаніями світу.

Маск зробив ці коментарі під час розмови в Twitter Spaces в суботу, додавши, що Apple є найбільшим рекламодавцем в соціальній мережі. Мільярдер, який не став уточнювати інформацію про Apple, говорив більше двох годин зі свого приватного літака під час чату, який налічував понад 90 000 слухачів.

Apple не відразу відповіла на прохання про коментар.

Минулого тижня Маск розкритикував Apple, звинувативши виробника iPhone і комп’ютерів Mac в тому, що він в основному припинив рекламу в Twitter, і пригрозивши вилучити сайт зі свого App Store. Націлившись на Apple, Маск ризикнув розпочати війну з найдорожчою компанією в світі і одним з найбільших рекламодавців в той час, коли інші компанії виводять свій маркетинг з Twitter. Читати далі: Погрози Маска на адресу Apple ставлять під загрозу зв’язки з провідним рекламодавцем

Маск зустрівся з директором Apple після шквалу атак  і сказав, що вони провели “хорошу бесіду” і “вирили невдоволення у зв’язку з тим, що Twitter можуть видалити з App Store”. 

З моменту поглинання Маском ряд компаній призупинили рекламу в Twitter, включаючи General Mills Inc. і Pfizer Inc. після невизначеності щодо того, чи перегляне платформа свою політику боротьби з мовою ненависті і дезінформацією. У суботу Маск опублікував твіт, в якому подякував рекламодавцям за повернення в Twitter.

Новий підхід Twitter до перевірки облікових записів також дозволив тролям видавати себе за великі бренди. Маск заявив, що сподівається відновити програму верифікації компанії протягом наступного тижня після того, як вона була призупинена для боротьби з самозванцями.