Блефаропластика – види операцій

Блефаропластика - Види Операцій

У світі сучасної косметології та пластичної хірургії є багато методів омолодження та покращення вигляду зони навколо очей, адже саме вона найчастіше видає вік людини. Втомлені очі, з опущеними куточками, «мішки» під очима та нависання верхнього повіка турбують як людей старшого віку, так, інколи, і в достатньо молодому віці. Причина не тільки в старінні тканин та опущенні м’язового каркасу обличчя, причини можуть бути різні, включаючи генетику та спосіб життя.

Блефаропластика – це не дуже складна але «ювелірна» пластична операція на повіках, як верхніх так і нижніх, яка може кардинально покращити вигляд цієї делікатної зони. Це процедура, за допомогою якої хірургічним методом прибирається мішкуватість нижніх повік і видаляється надлишки шкіри верхніх повік. З віком шкіра поступово втрачає еластичність, а в поєднанні з невпинною силою тяжіння, призводить до накопичення надлишку шкіри на верхніх і нижніх повіках. Природні жирові пакети навколо очей, з віком починають зміщуватися, а в поєднанні з набряками, значно псують зовнішність.

Якщо Ви замислювались про методи, які допоможуть повернути свіжий та молодий погляд, то Блефаропластика – це те, що Вам допоможе. Блефаропластика не тільки омолоджує очі, у літніх людей після операції значно покращується поле зору, якому перешкоджав надлишок тканини на верхніх повіках.

Які види Блефаропластики існують?

  1. Верхня Блефаропластика – направлена на усування надлишку тканини верхнього повіка, та верхніх жирових пакетів
  2. Нижня Блефаропластика – полягає у видаленні жирових пакетів – гриж, так корекції шкіри нижнього повіка. Під час Нижньої блефаропластики хірург робить розріз трохи нижче нижньої лінії вій. Через цей розріз і виконується видалення. Також використовується розріз, прихований усередині нижньої повіки щоб виправити проблеми з нижньою повікою та перерозподілити або видалити надлишок жиру, така Блефаропластика називається Транскон‘юктивальною.
  3. Кругова Блефаропластика – це поєднання операцій на верхніх та нижніх повіках

В залежності від об’єму оперативного втручання, операція триватиме від 40 хвилин до 2 годин, під загальним або місцевим наркозом. Залежно від ваших цілей, анамнезу та рекомендацій пластичного хірурга, Блефаропластика може включати верхні повіки, нижні повіки або обидва. Одночасно із Блефаропластикою лікарі можуть виконати інші необхідні втручання на обличчі, такі як ліпофілінг, скроневий ліфтинг, підтяжка брів та інше, якщо необхідне комплексне рішення.

Який вигляд Ви будете мати після Блефаропластики?

Оцінити результати операції можна бути через вже за дватижні. Припухлість та мінімальні синці сходять самостійно, операційні шви знаходяться у складках повіка и стають із часом ледь помітними. Нижня Блефаропластика, виконана через кон’юнктиву взагалі не залишає рубців.

Якщо Ви ще вагаєтесь і думаєте про ризики, то вони безумовно є, як і при будь якому, навіть мінімальному, хірургічному втручанні. Ускладнення після Блефаропластики вкрай рідкісні, абсолютна більшість пацієнтів задоволені результатами пластики повік. Це дійсно універсальний метод, з мінімальним ступенем ризику, здатний скинути десяток років, зберігши при цьому унікальність вашої зовнішності. Тож обирайте перевірених пластичних лікарів та медичні центри, та не зволікайте із здійсненням своїх бажань.

В медичному центрі SENSAVI діє пропозиція – Безкоштовна консультація пластичного хірурга, записатись Ви можете на сайті https://sensavi.ua/uk/services/konsultatsiya-plasticheskogo-khirurga 

Кірова Єва

Кірова Єва