Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Додайте в закладки ці найпрекрасніші пам’ятки Кашміру, щоб запланувати чудову відпустку

Гру 12, 2022
Кашмір

Не втрачайте нагоди відвідати ці мальовничі місця, щоб насолодитися ними та зберегти прекрасні спогади під час наступної відпустки в Кашмірі.

Від мальовничих ущелин до альпійських пасовищ, Кашмір є ідеальним поєднанням природної краси і завжди був у центрі уваги завдяки своїм засніженим горам. Розташований у самому серці гір Пір-Панджал, Кашмір охоплює вигадливі і захоплюючі дух чудові пам’ятки країни, які, безумовно, заслуговують на відвідування. Також відомий як індійська Швейцарія, Кашмір втамовує довгий список прекрасних місць, які імітують звичайну вишуканість у найкращому вигляді! Не наважуйтеся пропустити ці нижчезазначені мальовничі місця, щоб насолодитися та зафіксувати прекрасні спогади під час наступної відпустки в Кашмірі.

Хазратбал

Це прекрасне святе місце також відоме як Дарга Шаріф, і вважається, що пасмо волосся пророка Мухаммеда зберігається в цьому місці. Саїд Абдалла створив цю історичну святиню, і її прекрасна архітектура з білого мармуру може зачарувати будь-кого, а мир і позитив, які ви тут знайдете, благословить вашу душу. Купол та архітектура цього місця демонструють ефект структурної конструкції Моголів, хоча святиня також може похвалитися кашмірськими стилями та дизайном.

Озеро Дал

Гордість кашмірців полягає в цьому прекрасному озері Дал! Оточене величними горами, це місце охоплене конкорсом, де панують сади, парки, плавучі будинки та готелі епохи Великих Моголів, і може приголомшити будь-якого мандрівника. Сад і квіти, які ви знайдете в цьому місці, вразять вас своєю вишуканістю. Покатайтеся тут на шикарі, щоб насолодитися плаванням, досліджуючи мальовничі панорами високих пагорбів на задньому плані.

Пахалгам

Розташований в районі Анантнаг в Кашмірі, Пахалгам все ще несе в собі чарівність старого світу і спокійне оточення, яке варто відвідати. Починаючи з високих сосен, хвацьких коней та бурхливих річок – це місце чарівне саме по собі, а також має чудові місцеві пам’ятки, які неодмінно слід дослідити, перебуваючи тут. Воно також відоме як відправна точка Амарантової Ятри, і звідси можна розпочати невеликі та тривалі походи.

Гюльмарг

Визнаний як чудове місце в Кашмірі, а також відомий як “Луг квітів”, Гулмарг – це задоволення для почуттів майже у всіх відношеннях. З його захоплюючою колекцією пульсуючих квітів і засніжених гір – Гульмарг дійсно вважається раєм для шукачів пригод завдяки величезному вибору лижного спорту та інших снігових розваг, включаючи катання на гірських велосипедах і трекінг. Також можна покататися на гондолі, щоб насолодитися панорамним видом на це місце.

Заплануйте поїздку в це захоплююче місце і досліджуйте вищезгадані місця, щоб насолодитися найкращими враженнями.