Маловідомі переваги для здоров’я, які ви отримаєте від вживання горіхів Макадамії

Горіхи Макадамія

Ось кілька причин, які можуть переконати вас їсти більше горіхів Макадамії.

Оскільки тенденції сталого харчування сьогодні є провідними, горіхи нарешті отримують ту увагу, на яку вони заслуговують – від сиру кеш’ю до мигдалевого масла. Незважаючи на свої корисні та чудові переваги, горіхи макадамії часто залишаються поза увагою в шаленстві соціальних мереж. Можливо, це пов’язано з тим, що горіхи макадамії є більш дорогими та менш поширеними в Індії, а більшість комерційних виробників знаходяться на Гаваях. Дерево, яке має австралійське походження, також можна знайти в деяких частинах Латинської Америки, Азії та Африки. Ви хочете включити ці горіхи в свій раціон? Що ж, ось кілька причин, які можуть переконати вас їсти більше горіхів макадамії.

 1. Вони борються з вільними радикалами
  Той факт, що горіхи макадамії наповнені антиоксидантами, є однією з найбільш значущих їх переваг. Вільні радикали, хімічні речовини, які можуть завдати шкоди здоровим клітинам і, як вважається, відповідальні за все, від старіння до проблем з серцем, можуть бути нейтралізовані антиоксидантами.
 2. Вони допомагають скинути зайву вагу, довше зберігаючи відчуття ситості
  Оскільки горіхи за своєю природою є висококалорійними, їх вживання в їжу під час спроб схуднути або підтримувати вагу може здатися не дуже розумним вибором. Однак вони також містять багато клітковини та білка, які допомагають довше залишатися ситими та припинити перекушування. Крім того, вони містять мононенасичені жири, зокрема, омега-7 пальмітолеїнову кислоту, яка, як було продемонстровано в тестах на тваринах, запобігає небажаному збільшенню ваги. Ці горіхи дійсно можуть бути корисним доповненням у ваших зусиллях схуднути.
 3. Вони багаті на поживні речовини
  Ці горіхи є чудовим джерелом вітамінів, мінералів та інших життєво важливих поживних речовин. Вони є швидким і простим підходом до поліпшення споживання певних поживних речовин, якщо вам потрібно заповнити дефіцит у вашій системі.
 4. Зміцнення кісток
  Вони включають кальцій, магній і калій – три поживні речовини, що мають вирішальне значення для міцних кісток. Вони також включають фосфор, який сприяє мінералізації кісток і зубів.
 5. Вони оптимізують здоров’я кишечника
  Значення вашого кишечника для загального стану здоров’я тільки зараз усвідомлюється. Однією з найважливіших переваг горіхів макадамії є те, що вони здатні підтримувати здоров’я кишечника. Ці горіхи містять багато клітковини, яка корисна для травлення і виведення, а також для підтримки здорових кишкових бактерій.

Це може зменшити запалення у всьому тілі та захистити вас від розладів шлунку!

Кірова Єва

Кірова Єва